Denon AVR-S660H - 5.2-kanałowy amplituner AV 8K

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 5542
 • Producent: Denon
 • Dostępność: Produkt dostępny. Produkt dostępny.
  Czas realizacji: do 2 dni roboczych
 • Historia ceny
 • szt.
 • 3 249,00 zł 2 799,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Denon AVR-S660H - 5.2-kanałowy amplituner AV 8K. Cena za 1 sztukę.

Denon AVR-S660H

5.2-kanałowy amplituner AV 8K z platformą HEOS Built-in® oraz sterowaniem głosowym.

5.2-kanałowy amplituner AV Denon AVR-S660H 8K o mocy 135 W na kanał obsługuje formaty dźwięku Dolby TrueHD, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio i DTS Neo:6 oraz najnowsze specyfikacje HDMI, takie jak rozdzielczość 8K/60Hz i 4K/120Hz, VRR, ALLM, HDR10+ i eARC. Dzięki platformie HEOS Built-in® możesz bezprzewodowo odtwarzać muzykę ze Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud i wielu innych. Kompatybilność z Amazon Alexa i Apple Siri zapewnia intuicyjną kontrolę głosową.

5-KANAŁOWY WZMACNIACZ O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Wyposażony w wysokoprądowe wzmacniacze mocy na wszystkich kanałach, AVR-S660H zapewnia maksymalną wydajność i 135 W mocy na kanał (6 ohm, 1 kHz, THD 1%, 1 kanały). Przetwornik o niskiej impedancji zapewnia stabilność operacyjną działania z szeroką gamą głośników, dostarczając zrównoważony, wysokiej jakości dźwięk.

ZAAWANSOWANA SEKCJA HDMI Z OBSŁUGĄ eARC

Przetwarzanie HDCP 2.3 jest dostępne we wszystkich portach HDMI, a dzięki dwóm wyjściom HDMI możliwe jest równoległe podłączenie telewizora i projektora. Obsługa eARC umożliwia transmisję dźwięku 3D bezpośrednio z telewizora do amplitunera za pośrednictwem pojedynczego kabla HDMI.

Najwyższa jakość kina domowego – 8K Ready

AVR-S660H zapewnia najwyższą jakość kina domowego dzięki obsłudze rozdzielczości 8K/60Hz oraz 4K/120Hz, a także kompatybilności z najnowszymi specyfikacjami HDMI. Nowy AVR-S660H pozwala zbudować najlepsze kino domowe 4K już dzisiaj i daje poczucie pewności, że Twój amplituner AV jest gotowy na 8K, kiedy Ty będziesz. Ciesz się najwyższej jakości dźwiękiem i obrazem 3D, spełniającym nawet najbardziej wymagające potrzeby związane z rozrywką.

FORMATY OBRAZU NASTĘPNEJ GENERACJI

Najnowsze standardy obrazu: obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, a także Dynamic HDR zapewnia najwyższą jakość obrazu pod względem jasności, przejrzystości i kontrastu

ŁATWA INSTALACJA I KONFIGURACJA

Dołączona skrócona instrukcja obsługi AVR-S660H zawiera proste, jasne instrukcje, jak zacząć korzystanie z amplitunera. Po podłączeniu telewizora do AVR-S660H przez HDMI, na ekranie telewizora pojawi się unikalny asystent konfiguracji Denon, który poprowadzi Cię krok po kroku przez proces konfiguracji. AVR-S660H automatycznie zmienia nazwę źródła wejściowego w oparciu o informacje HDMI, a przyciski Quick Select umożliwiają wybór ustawień dźwięku dla wszystkich stref za jednym naciśnięciem. Oznaczone kolorami terminale głośnikowe są ułożone poziomo, co ułatwia organizowanie i podłączanie przewodów głośnikowych.

OPTYMALIZACJA DŹWIĘKU AUDYSSEY

Profesjonalne strojenie dźwięku kina domowego na wyciągnięcie ręki. Najnowsze produkty audio/wideo Denon wykorzystują pakiet oprogramowania Audyssey EQ do prostej, dokładnej konfiguracji i kalibracji. Za pomocą dołączonego mikrofonu pomiarowego Audyssey mierzy wszystkie głośniki w Twoim kinie domowym i dostraja amplituner AV, aby zapewnić najbardziej płynne i optymalne ogólne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Audyssey Dynamic Volume i Audyssey Dynamic EQ wygładzają nagłe skoki głośności (takie jak reklamy telewizyjne), pozwalając słuchać przy niższych poziomach i nadal cieszyć się czystym dialogiem, muzyką, efektami dźwiękowymi i precyzyjnym dopasowaniem tonalnym.

ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH ORAZ WI-FI

Aby zapewnić łączność bezprzewodową Bluetooth i Wi-Fi, Denon AVR-S660H został wyposażony w zaawansowany system nadawczo-odbiorczy z dwiema antenami, gwarantujący niezawodny streaming nawet w środowiskach miejskich o dużym natężeniu sieci. Ciesz się słuchaniem ulubionej treści audio bezprzewodowo ze swoich inteligentnych urządzeń.

Dzięki platformie HEOS Built-in możesz odtwarzać tę samą piosenkę w każdym pomieszczeniu lub wybrać inną piosenkę dla każdego połączonego pokoju — wybór należy do Ciebie. HEOS współpracuje z Amazon Alexa i Siri, zapewniając intuicyjną kontrolę głosową.

HEOS daje dostęp do Spotify Free oraz Premium, Amazon Music HD, TuneIn, iHeart Radio, Sound Cloud, Tidal i wielu innych.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Lepsza kontrola w tylnej kieszeni. Bezpłatna aplikacja Denon AVR Remote dla systemów iOS i Android sprawia, że korzystanie z amplitunera AVR-S660H jest jeszcze łatwiejsze — dostosuj głośność, włącz lub wyłącz odbiornik, wycisz muzykę, wybierz źródło lub przełącz się na aplikację HEOS do bezprzewodowego przesyłania muzyki. Pobierz aplikację Denon AVR Remote i aplikację HEOS na swój smartfon już dziś. Dostępne zarówno na iOS, jak i Android.

Użyj Amazon Alexa lub Siri do sterowania muzyką.

PRZYCISKI QUICK SELECTS DO SZYBKIEGO DOSTRAJANIA DŹWIĘKU

Panel przedni Denon AVR-S660H zawiera cztery przyciski szybkiego wyboru Quick Select, które przechowują preferowane ustawienia audio dla każdego źródła. Przełączaj się między dźwiękiem telewizora, Blu-ray, odtwarzaczami multimedialnymi i innymi, a AVR-S660H dostosuje ustawienia EQ do Twoich preferencji dla tego źródła multimediów. Użyj przycisków na panelu przednim lub wybierz te same opcje szybkiego wyboru na pilocie amplitunera, aby uzyskać szybszą kontrolę. Teraz dostępny jest również jednoprzyciskowy tryb stereo dla wszystkich stref za pomocą Quick Select.

DŹWIĘK HI-RES

Doświadcz niezwykle muzykalnej jakości dźwięku.

FRONTOWY PORT USB DLA DŹWIĘKU HI-RES

Odkryj niesamowitą wierność formatów audio o wysokiej rozdzielczości dzięki możliwości dekodowania bezstratnych plików ALAC, FLAC i WAV do 24-bit/192 kHz, a także plików DSD 2.8 MHz i 5.6 MHz (format audiofilski SACD) za pośrednictwem port USB na panelu przednim oraz ze źródeł sieciowych. Lub posłuchaj innych popularnych typów plików, takich jak MP3 i MPEG-H. Niezależnie od tego, czy chcesz posłuchać najnowszego pobrania, czy zanurzyć się w realizmie nagrań FLAC o audiofilskiej jakości, teraz masz szybki dostęp do swoich ulubionych utworów.

Wejście Phono dla gramofonu

Od prawie 50 lat Denon opracowuje gramofony i przedwzmacniacze gramofonowe. Dzięki dołączonemu wejściu gramofonowemu Phono (MM) AVR-S660H umożliwia podłączenie gramofonu i odtwarzanie płyt winylowych. Ciesz się swoją kolekcją z wyjątkową jakością dźwięku.

FUNKCJE SIECIOWE

Podłącz AVR-S660H do sieci przez Ethernet lub Wi-Fi. Po podłączeniu przesyłaj muzykę bezprzewodowo, otrzymuj aktualizacje funkcji i zdalnie steruj amplitunerem AV za pomocą aplikacji Denon Remote lub aplikacji HEOS.

STEROWANIE GŁOSOWE

Ciesz się intuicyjną kontrolą i korzystaj z wiodących asystentów głosowych. Używając inteligentnego głośnika lub telefonu, wypowiadaj polecenia do Amazon Alexa i Apple Siri. Poproś o odtworzenie ulubionej muzyki, zwiększ głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia i nie tylko. Przełączaj się między asystentami głosowymi lub wybierz jednego ulubionego — wybór należy do Ciebie. Funkcjonalność zależy od asystenta głosowego.

KOMPATYBILNOŚĆ Z AMAZON ALEXA

Steruj AVR-S660H bez użycia rąk za pomocą Amazon Alexa i swojego głosu. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko – „Just ask”. Pobierz bezpłatnie HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa dla Twojego AVR-S660H, urządzeń HEOS i innych wybranych produktów Denon. Wymaga aplikacji Alexa i Amazon Echo, Dot lub odpowiednika.

DZIAŁA Z ASYSTENTEM GOOGLE

Poproś głośnik lub telefon z Asystentem Google o przesyłanie strumieniowe ulubionych utworów. Kontroluj głośność, odtwarzaj, wstrzymuj, pomijaj utwory i nie tylko.

AIRPLAY 2 + STEROWANIE GŁOSOWE APPLE SIRI

Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę do amplitunera AV lub tworzyć grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, aby wypełnić muzyką cały dom.

Przesyłaj dźwięk z ulubionych serwisów muzycznych, takich jak Apple Music i Spotify, lub oglądaj filmy z serwisów takich jak YouTube i Netflix z dowolnego iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV i słuchaj dźwięku idealnie zsynchronizowanego ze źródłami AirPlay 2.

AirPlay 2 obsługuje również dźwięk w wielu pomieszczeniach – bezprzewodowo przesyłaj treści do wielu urządzeń kompatybilnych z AirPlay 2 jednocześnie z ulepszonym buforowaniem dźwięku, aby zapewnić płynne odtwarzanie muzyki. AirPlay 2 umożliwia kontrolę i grupowanie kompatybilnych urządzeń audio w aplikacji Apple Music lub Home. Kontroluj AirPlay 2 przez aplikację lub głosowo korzystając z Siri.

PLATFORMA HEOS BUILT-IN DO BEZPRZEWODOWEGO STREAMINGU MUZYKI

Odtwarzaj ulubioną muzykę z dowolnego miejsca w domu dzięki platformie HEOS Built-in. Ciesz się wysokiej jakości muzyką z szerokiej gamy serwisów streamingowych, w tym Spotify®, TuneIn, Amazon Music HD, iHeartRadio, Soundcloud®, Tidal, Napster, Deezer lub lokalnych źródeł muzycznych. Kontroluj wszystko dzięki bezpłatnej aplikacji HEOS.

110+ lat innowacyjności w technologiach audio

Założona w 1910 roku firma Denon może pochwalić się bogatym dziedzictwem innowacyjności w technologiach audio — od pierwszego japońskiego producenta elektroniki audio po produkcję pierwszego na świecie komercyjnego odtwarzacza CD i amplitunera AV obsługującego Dolby Atmos. Inwestycje ukierunkowane w badania i rozwój zapewniają dostęp do najnowszych technologii i najwyższej jakości dźwięku przy każdym odsłuchu.

Specyfikacja Techniczna:

 • Liczba wzmacniaczy mocy: 5
 • Moc wyjściowa (8 Ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0,08%, 2-kanały wysterowane): 75 W
 • Moc wyjściowa (6 Ohm, 1 kHz, 0,7%, 2-kanały wysterowane): 100 W
 • Moc wyjściowa (6 Ohm, 1 kHz, 1%, 1 kanał wysterowany): 135 W
 • Impedancja kolumn: 4 - 16 Ohm
 • Czułość wejściowa: 200 mV
 • Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 100 kHz (+1dB,-3dB, tryb Direct)
 • Tuner FM: 87,5 - 107,9 MHz
 • Tuner AM: 520 - 1710 kHz
 • HDMI (wejścia/wyjścia): 6/1
 • Wbudowane dekodery (podstawowe): DTS Neo:X, DTS HD Master, Dolby TrueHD, Dolby ProLogic Ilz
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 434 × 339 × 151 mm
 • Waga (netto): 7.8 kg
 • Liczba wzmacniaczy mocy: 5
 • Moc wyjściowa (8 Ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0,08%, 2-kanały wysterowane): 75 W
 • Moc wyjściowa (6 Ohm, 1 kHz, 0,7%, 2-kanały wysterowane): 100 W
 • Moc wyjściowa (6 Ohm, 1 kHz, 1%, 1 kanał wysterowany): 135 W
 • Impedancja kolumn: 4 - 16 Ohm
 • Czułość wejściowa: 200 mV
 • Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 100 kHz (+1dB,-3dB, tryb Direct)
 • Tuner FM: 87,5 - 107,9 MHz
 • Tuner AM: 520 - 1710 kHz
 • HDMI (wejścia/wyjścia): 6/1
 • Wbudowane dekodery (podstawowe): DTS Neo:X, DTS HD Master, Dolby TrueHD, Dolby ProLogic Ilz
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 434 × 339 × 151 mm
 • Waga (netto): 7.8 kg

Marka: Denon
Kolor (odcień): Czarny
Ilość kanałów: 5.2
System Multi-Room: Heos