Furutech ADL - Alpha Design Labs

Furutech ADL - Alpha Design Labs

Firma Alpha Design Labs (ADL) posiada światową reputację za sprawą swojej innowacyjnej inżynierii, wyjątkowej jakości wykonania i legendarnej wydajności dźwiękowej. ADL został pierwotnie wprowadzony na rynek jako linia podstawowych produktów firmy Furutech, ale obecnie firma ADL została przekształcona w prawdziwego lidera w zakresie najnowocześniejszych technologii za pomocą produktów z przeznaczeniem stacjonarnym i przenośnym.

Firma ADL poprzez wykorzystanie technologii Pure Transmission firmy Furutech, jako podstawę swoich starannie zaprojektowanych i innowacyjnych produktów, osiągnęła poziom wydajności, który nie był wcześniej dostępny w tym przedziale cenowym.

Podobnie jak w przypadku najnowocześniejszej linii produktowych firmy Furutech, tak samo wszystkie produkty firmy ADL zostały opracowywane przede wszystkim w celu – osiągnięcia najlepszej możliwej jakości dźwięku. Każdy produkt ADL jest dokładnie testowany i dostrajany przez zespół inżynierów. Wyniki są następnie potwierdzane przez konsultantów „złotego ucha” w Japonii.