Sonos Beam Gen2 White - Raty 0% - Specjalne Kody Rabatowe - Instal Audio Konin

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 1694
 • Producent: SONOS
 • Dostępność: Produkt dostępny. Produkt dostępny.
 • Historia ceny
 • szt.
 • 2 599,00 zł 2 149,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue
Zobacz Pobierz
instrukcja-obslugi.pdf (5.8 MB)

Oferowany przez nas produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Wysokiej jakości dźwięk

Nieduży, inteligentny soundbar - do telewizji, muzyki i nie tylko.

Z Beam odtworzysz wszystko, co Cię interesuje. Steruj nim za pomocą głosu*, pilota, aplikacji Sonos i nie tylko.

Usłysz wyraźnie każde słowo

Beam został precyzyjnie dostrojony przez nagrodzonych Oscarem inżynierów dźwięku, aby eksponował ludzki głos. Dzięki temu nie umknie Ci żadne słowo.
Włącz w aplikacji funkcję Wzmacniacz mowy, aby usłyszeć każdy szept oraz dialog wypowiadane wśród dźwięków akcji.

Sterowanie głosowe*

Dzięki wbudowanej obsłudze Amazon Alexa możesz bez angażowania rąk odtwarzać muzykę, sprawdzać wiadomości, ustawiać alarmy, uzyskać odpowiedzi na pytania i nie tylko.

* Zależnie od dostępności w danym regionie

Prosta konfiguracja

Od rozpakowania do słuchania dzieli Cię tylko podłączenie dwu przewodów i automatyczne wykrycie pilota.

Wypróbuj go w domu

Zyskaj doskonały dźwięk, teraz z darmową wysyłką. Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie zadowoli Cię całkowicie, możesz zwrócić go przez 100 dni. Pokryjemy nawet koszty zwrotu.

Wszystkie serwisy w jednej aplikacji

Sonos S2 to coś więcej, niż tylko aplikacja. To platforma łącząca wszystkie serwisy streamingowe, usługi głosowe i sterowanie, aby ułatwić Ci przeglądanie muzyki, radia, podcastów i audiobooków oraz umożliwić Ci słuchanie po swojemu.

Funkcje:

 • Cztery pełnopasmowe głośniki niskotonowe zadbają o głębię i bogactwo basów, jak i o wierny podkład muzyczny średnich częstotliwości i wokalu.
 • Głośnik wysokotonowy zapewni czyste i wyraźne dialogi.
 • Trzy pasywne radiatory ułatwiają ruch powietrza wewnątrz kompaktowej obudowy Sonos Beam, dodając basom ciepłych tonów.
 • Regulacja tonów niskich i wysokich pozwala na personalizację dźwięku w poszczególnych lub zgrupowanych pomieszczeniach.
 • Pięć cyfrowych wzmacniaczy impulsowych doskonale dostrojonych do sterowników głośnikowych, jak i całej architektury akustycznej.
 • Pięć mikrofonów dalekosiężnych do zaawansowanego kształtowania wiązki i wielokanałowej eliminacji pogłosu.
 • Gdy dioda mikrofonu świeci się, Beam oczekuje na Twój komunikat głosowy. Zgaszona dioda LED powiadamia, że mikrofon jest wyłączony.

Dlaczego Sonos?

Doskonały dźwięk

Zanurz się w czystym, bogatym, szczegółowym brzmieniu, które wypełnia pomieszczenie przy każdej głośności.

Tworzenie przyszłości słuchania.

Jesteśmy firmą zajmującą się cyfrowym dźwiękiem na najwyższym poziomie, kontrolowanym przez technologię Sonos, która zapewnia jakość, umożliwia stałe doskonalenie wrażeń słuchowych oraz łączy słuchaczy i twórców.

Zaprojektowany z myślą o słuchaniu

Sonos z pomocą zespołu światowej klasy ekspertów w dziedzinie akustyki, inżynierii i projektowania starannie opracowuje głośniki od samego początku, wykorzystując specjalnie przygotowane głośniki niskotonowe, wysokotonowe i własne oprogramowanie.

Dostrojone przez laureatów Oscara i nagrody Grammy

Sonos harmonijnie łączy naukową wiedzę o dźwięku z twórczym wkładem znanych producentów, mikserów i artystów, w tym twórców takich jak Rick Rubin, Chris Jenkins, Manny Marroquin, Emily Lazar, Tom Elmhirst, Noah Goldstein i Nigel Godrich. Współpracują z Gilesem Martinem, Liderem ds. wrażeń dźwiękowych w Sonos, dostarczając informacje zwrotne w całym procesie rozwoju produktu. Pozwalają one głośnikom Sonos zachować emocjonalną koncepcję ich pracy.

Wierzymy, że dźwięk muzyki lub świetnego filmu powinien wypełnić Twój dom i brzmieć tak czysto i wiernie, jak to możliwe.

— Giles Martin / Lider ds. wrażeń dźwiękowych w Sonos

Lepszy dzięki technologii regulacji Trueplay™

„Chcę słuchać muzyki, a nie głośnika”, mówi Rick Rubin, producent muzyczny i doradca Sonos. Technologia Trueplay dostosowuje odtwarzany dźwięk do unikalnej akustyki przestrzeni i zastosowanych głośników — od Trueplay w kinie domowym po automatyczną regulację Trueplay na Sonos Move.
Trueplay to przestrzenna technologia regulacji, dostępna w aplikacji Sonos.

Doskonały dźwięk w dowolnym miejscu. Zawsze doskonale wyważony dźwięk

„Move to niezwykła okazja, aby doskonały dźwięk, flagowy dla urządzeń Sonos, przenieść na zewnątrz” — mówi Ryan Richards, Dyrektor ds. marketingu produktów Sonos. „Pragniemy zapewnić wolność bez kompromisów”.

Odnosi się on do kompromisów, jakie stosuje się w mniejszych głośnikach Bluetooth w kwestii dźwięku. Pomimo że jest to pierwszy przenośny głośnik Bluetooth z akumulatorem w ofercie Sonos, Move zapewnia najwyższą jakość dźwięku Sonos w dowolnym miejscu. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu głośnikowi niskotonowemu i wysokotonowemu Move idealnie dostroi głęboki bas i wysokie dźwięki, jednocześnie zapewniając szeroką scenę dźwiękową. Funkcja automatycznego dostrajania Trueplay™ wykorzystuje wbudowane mikrofony głośnika do wykrywania rodzaju odtwarzanej muzyki i dostosowania korektora graficznego (EQ) do otoczenia, aby uzyskać głębsze doznania słuchowe.

Łatwość obsługi

Konfiguracja zajmuje tylko kilka minut, a sterowanie ułatwiają aplikacja Sonos, funkcja Apple AirPlay 2 i polecenia głosowe
Podłącz, uruchom i otwórz aplikację.

Podłącz, uruchom i otwórz aplikację.

Doznania słuchowe zapewniane przez Sonos są komfortowe niezależnie, czy konfigurujesz swój pierwszy głośnik, czy przeprowadzasz spersonalizowaną regulację piątego.

Prosta konfiguracja

Pobierz aplikację Sonos.
Podłącz głośnik do zasilania.
Instrukcje krok po kroku są dostępne w aplikacji Sonos.

Pełna kontrola poprzez aplikację

Łatwo zarządzaj systemem z każdego pomieszczenia. Przeglądaj muzykę, radia, podcasty i audiobooki, reguluj głośność, grupuj głośniki, aby odtwarzać treści w idealnej synchronizacji, ustawiaj spersonalizowane alarmy i nie tylko.

Sonos S2

Nowa aplikacja do obsługi doznań słuchowych.

Przenieś dźwięk na wyższy poziom dzięki Sonos S2. Ta aplikacja nowej generacji obsługuje technologię dźwięku o wyższej rozdzielczości, ma poprawiony design, zwiększony poziom bezpieczeństwa i inteligentne oprogramowanie, aby zachować aktualność systemu.

Doskonały dźwięk — teraz jeszcze doskonalszy

Sonos S2 z udoskonalonym przetwarzaniem audio umożliwia korzystanie z technologii dźwięku o wyższej rozdzielczości podczas odtwarzania muzyki i korzystania z kina domowego, w tym Dolby Atmos.

Poprawiony design dla łatwiejszej obsługi

Zaaktualizowana aplikacja jeszcze bardziej ułatwia wyszukiwanie treści, sterowanie dźwiękiem i personalizację doznań dźwiękowych za pomocą nowych funkcji, takich jak zapisywanie grup pomieszczeń.

Wyższy poziom bezpieczeństwa

Ulepszone protokoły, w tym mechanizmy szyfrowania SSL/TSL oparte na krzywych eliptycznych, zapewniają większe bezpieczeństwo systemu i Twoich danych.

Wszystkie serwisy w jednej aplikacji

Sonos S2 to coś więcej, niż tylko aplikacja. To platforma łącząca wszystkie serwisy streamingowe, usługi głosowe i sterowanie, aby ułatwić Ci przeglądanie muzyki, radia, podcastów i audiobooków oraz umożliwić Ci słuchanie po swojemu.

Pełna kontrola w Twoich rękach

Łatwo zarządzaj swoim systemem z każdego pomieszczenia. Reguluj głośność, grupuj głośniki, aby odtwarzały treści w idealnej synchronizacji, zapisuj ulubione, ustawiaj alarmy, personalizuj ustawienia i nie tylko.

Słuchaj przez Bluetooth

Przełącz Move na tryb Bluetooth i przesyłaj strumieniowo treści ze swojej ulubionej aplikacji, gdy sieć Wi-Fi jest niedostępna.

Steruj głosem

Korzystaj ze sterowania głosowego Sonos Arc, One, Move, i Beam dzięki asystentce Amazon Alexa. Odtwarzaj muzykę, słuchaj wiadomości, ustawiaj alarmy i wiele więcej.

* Zależnie od dostępności w danym regionie

Apple AirPlay 2

Przesyłaj dźwięk strumieniowo bezpośrednio z iPhone'a lub iPada do systemu Sonos. Oglądaj wideo na małym ekranie słuchając bogatego dźwięku płynącego z Sonos. Możesz nawet poprosić Siri o dostosowanie głośności.

Sterowanie z ulubionej aplikacji

Prześlij dźwięk do Sonos prosto z aplikacji Spotify, Audible, TIDAL, Pandora i iHeartRadio.

Słuchaj po swojemu

Spersonalizuj swój system i odtwarzaj to, co chcesz i gdzie tylko chcesz.

Stwórz doskonały system dźwiękowy.

Wszystkie urządzenia współpracują ze sobą, a Sonos działa ze wszystkimi Twoimi ulubionymi serwisami, dzięki czemu możesz słuchać czego chcesz, gdzie chcesz i tak, jak chcesz.

Spersonalizuj swój system

Rozpocznij od jednego głośnika i łatwo dodaj kolejne później. Przekształć głośniki w tym samym pomieszczeniu w parę stereofoniczną, aby cieszyć się głębszym i bogatszym dźwiękiem. Połącz Sub z Playbar, Playbase lub Beam, aby uzyskać głębsze basy, a następnie dodaj dwa tylne głośniki dźwięku przestrzennego i zanurz się we wszechogarniającym dźwięku wielokanałowym. Podłącz gramofon do Play:5 lub Amp i strumieniowo przesyłaj dźwięki z płyt winylowych w całym domu.

Przesyłaj strumieniowo ze swoich ulubionych serwisów

Sonos współpracuje ze wszystkimi serwisami, które znasz i uwielbiasz. Przesyłaj strumieniowo muzykę z serwisów Apple Music, Spotify, Amazon Music, Audible, Deezer, Pandora, TuneIn, iHeartRadio, Google Play Music, YouTube Music i wielu innych.

* Zależnie od dostępności w danym regionie

Sterowanie głosowe*

Sonos obsługuje Amazon Alexę*, która w obrębie sieci Wi-Fi pozwala bez użycia rąk sterować muzyką i nie tylko Poproś Alexę o przepis kulinarny na Sonos One w kuchni, słuchaj głośno piosenki na Move na tarasie i włącz telewizor za pomocą głosu przy użyciu Beam.

Zależnie od dostępności w danym regionie

Słuchaj w dowolnym pomieszczeniu

Wszystkie głośniki i komponenty Sonos łączą się przez Wi-Fi, umożliwiając budowę wymarzonego systemu. Słuchaj podcastu w sypialni, gdy inny domownik ogląda telewizję w salonie. Możesz też zgrupować wszystkie głośniki i odtwarzać jeden utwór w idealnej synchronizacji.


Marka: SONOS