Pro-Ject Clean it - Szczotka do Czyszczenia Igły Gramofonowej - Raty 0% - Specjalne Kody Rabatowe - Instal Audio Konin

  • szt.
  • 49,00 zł 39,00 zł / szt.

Pro-Ject Clean it - Szczotka do czyszczenia igły gramofonowej. Cena za 1 sztukę.

Oferowany przez nas produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Pro-Ject Clean it

Clean it to szczoteczka do czyszczenia igły gramofonowej, wykonana z włókna węglowego.

Wielbiciele analogów są zgodni, że szczoteczka do igły gramofonowej - Clean It która została wykonana z włókna węglowego jest prostym i doskonałym narzędziem do czyszczenia igły w gramofonie. Szczotka do igły gramofonowej Clean it to najlepsze narzędzie do szybkiej konserwacji antystatycznej oraz codziennego czyszczenia końcówki igły.

Nie ma potrzeby używania jakiś płynów czyszczących, Clean it delikatnie usunie kurz, zanieczyszczenia oraz włosia z końcówki igły gramofonowej za pomocą tysięcy najdelikatniejszych włókien węglowych. Rezultatem jest czyste i doskonałe odtwarzanie winyli.

Miękkie włosia zastosowane w tej szczoteczce mogą przynieść korzyści zarówno w przypadku igieł Hi-Fi, jak i igieł domyślnie zamontowanych w gramofonach.

Kolekcjonerzy płyt winylowych znają wartość świetnej wkładki gramofonowej. Ale dbałość o igłę jest najważniejsza, aby każda sesja odsłuchowa dawała wszystko, czego oczekują. Resztki kurzu na igle mogą zniszczyć wrażenia podczas słuchania ukochanej muzyki winylowej na gramofonie

Zamiast ręcznie majstrować przy delikatnych oraz kosztownych igłach gramofonowych za pomocą płynnych środków czyszczących lub ciepłej wody, szczoteczka z włókna węglowego Clean It firmy Pro-Ject usunie kurz, który można było zobaczyć tylko za pomocą lupy.

Właściwości Clean it:

  • Delikatny zastosowany środek czyszczący idealny dla igieł diamentowych
  • Materiał przewodzący włókno węglowe
  • Eliminuje ładunki elektrostatyczne
  • Usuwa najdrobniejsze cząsteczki kurzu

Pro-Ject Clean it

Marka: Pro-Ject Audio