Pro-Ject Brush it - Szczotka do Czyszczenia Płyt Winylowych - Raty 0% - Specjalne Kody Rabatowe - Instal Audio Konin

  • szt.
  • 75,00 zł 44,00 zł / szt.

Pro-Ject Brush it - Szczotka do płyt winylowych. Cena za 1 sztukę.

Oferowany przez nas produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Pro-Ject Brush it - Szczotka do płyt winylowych

Brush it to antystatyczna szczoteczka z wysokiej jakości delikatnym włosiem wykonanym z włókna węglowego.

Kluczowe cechy Brush it:

  • Zapewnia delikatne czyszczenie
  • Zastosowanie bezpośrednio przed odsłuchem neutralizuje potencjał elektrostatyczny
  • Staranne i solidne wykonanie produktu
  • ładne opakowanie - dobra propozycja na prezent
  • Metalowy uchwyt
  • Obracana ramka pełni rolę nautralizatora i podstawki

Pro-Ject Brush it to szczotka do płyt winylowych stworzona specjalnie dla audiofili!

Szczotka winylowa Brush it to najprostsze rozwiązanie do odpowiedniego czyszczenia płyt winylowych, które ochroni kolekcję płyt każdego użytkownika, poprzez wyeliminowanie kurzu z powierzchni każdej płyty podczas obracania/pracy na gramofonie. Szczotka do płyt Brush it ma wysokiej jakości antystatyczne włosie wykonane z włókna węglowego.

Podczas obracania płyty winylowej na gramofonie, wystarczyć trzymać włosia szczotki z włókna węglowego nad płytą winylową aby pozbyć się kurzu. Ale to coś więcej niż tylko pozbycie się nagromadzonego kurzu. Szczotka do płyt winylowych Brush it usuwa cząsteczki kurzu z płyt LP, 10-calowych i 7-calowych, poprzez tworzenie wyładowań antystatycznych. Niestety elektryczność statyczna przyciąga kurz do płyt winylowych, co oznacza, że ​​system hi-fi będzie wychwytywał szumy i trzaski podczas słuchania muzyki, ale szczotka do płyt z włókna węglowego Brush it temu zaradzi.

Zamiast korzystać z ściereczki z mikrofibry, aksamitnej szczotki lub roztworu do czyszczenia na mokro, szczotka Brush it to szybki i łatwy sposób na czyszczenie płyt. Nawet typowe środki z przeznaczeniem do czyszczenia płyt winylowych ale bez antystatycznych właściwości pozostawią niestety płyty użytkownika trochę naładowane.

​Podczas przenoszenia płyty winylowych z ich wewnętrznych okładek/koszulek wprost do gramofonu, igła wciąż może zaczepiać o jakiś przewodzący materiał, niewidoczny gołym okiem. Nawet najbardziej uważny i oddany kolekcjoner winyli, zmaga się z wrogiem domowego kurzu i włókien, które unoszą się w powietrzu i lądują na powierzchni płyty. Dlatego najlepiej stosować szczotkę do płyt Brush it przed każdym odsłuchem w celu, pozbycia się nie przyjemnych dźwięków i polepszenia personalnych odczuć oraz wrażeń podczas korzystania z płyt winylowych.

Zastosowane włosia z włókna węglowego w Brush it to idealny i najlepszy materiał na szczotkę.


Pro-Ject Brush It

Marka: Pro-Ject Audio