Oyaide FOCUS 1 - Wtyki XLR (4 szt.) - Raty 0% - Specjalne Kody Rabatowe - Instal Audio Konin

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5580
  • Producent: Oyaide
  • Dostępność: Produkt na zamówienie. Zapytaj o czas realizacji. Produkt na zamówienie. Zapytaj o czas realizacji.
  • Historia ceny
  • kpl.
  • 1 590,00 zł / kpl.
  • Oblicz_raty_duckblue

Oyaide FOCUS 1 - Wtyki XLR. Cena za 1 komplet (4szt.)

Oyaide FOCUS 1

Ekstremalne złącze XLR FOCUS 1 również zajęło rok od planowania do ukończenia. Zainspirowany obiektywem aparatu, który rejestruje chwilę, projekt przemawia za delikatnym i ostrym dźwiękiem, który będzie emitowany z FOCUS 1 na pierwszy rzut oka. FOCUS 1 to złącze XLR, które łączy dźwięk i design. To narodziny arcydzieła stworzonego przez firmę Oyaide, która wie, jak ważne są połączenia w audio.

FOCUS 1 zawiera nowatorskie i oryginalne pomysły. Funkcja push-pull jednym dotknięciem (model użytkowy), która zapewnia płynne i mocne trzymanie. Uziemienie obudowy i zacisk kablowy dla łatwej instalacji. Zamek kulkowy z najlepszą precyzją obróbki. Ponadto materiał został dokładnie zbadany w celu wzmocnienia tożsamości FOCUS 1.

Korpus z mosiądzu jest pokryty tym samym twardym chromianem, co aparaty, a styki z brązu fosforowego są pokryte srebrem i rodem, aby uzyskać wysoką rozdzielczość. Wszystkie materiały są obrabiane jeden po drugim z litych materiałów za pomocą zaawansowanej obróbki CNC, oferując wyjątkową precyzję. Ponadto szeroki zakres ustawień średnicy zewnętrznej kabla od 6 mm do 12 mm odzwierciedla wiedzę Oyaide na temat majsterkowiczów. Co więcej, FOCUS 1 to nie tylko funkcjonalność, ale także przepełniona innowacyjną zabawą Oyaide. Wykorzystując odważną technikę osadzania kryształów Swarovskiego w korpusie w celu identyfikacji kanału, projekt jest pełen indywidualności.

Oryginalność, innowacja i umiejętne rzemiosło. Zawsze dąż do innowacji, nie dając się złapać na to, co już istnieje. Taka jest również filozofia Oyaide. Ekstremalne złącze XLR FOCUS 1 nie jest wyjątkiem.

Funkcja push-pull jednym dotknięciem to najbardziej innowacyjna i nowatorska technologia FOCUS 1. Jest to funkcja, która blokuje się, wkładając ją do wlotu po stronie wyjściowej i odblokowuje, pociągając pierścień na końcówce podczas wyjmowania. Ponadto zamek przyjmuje blokadę typu łożyska kulkowego z najlepszą precyzyjną obróbką. Są to zupełnie nowe funkcje zamykania, niespotykane w konwencjonalnych produktach.

W rezultacie FOCUS 1 zrealizował płynną i niezawodną instalację. Oprócz tych funkcji blokujących wprowadzono również innowacyjne pomysły do ​​styków FOCUS 1. Należy wydłużyć styk uziemienia o 3 mm dłużej niż inne styki sygnałowe, tak aby uziemienie było zawsze pierwszym stykiem, co zapobiegnie hałasowi POP podczas podłączania. Ponadto oryginalność Oyaide widać w mocowaniu kabla. Zacisk kablowy typu blade dla łatwej instalacji. Ten system zacisków zabezpiecza kabel, jednocześnie umożliwiając podłączenie uziemienia obudowy.

FOCUS 1 został stworzony przy użyciu wysoce dopracowanego japońskiego rzemiosła. Kołki stykowe są obrabiane z dużą precyzją poprzez wysoce zaprogramowaną obróbkę CNC okrągłych prętów z brązu fosforowego, starannie mechanicznie polerowane beczkowo oraz 2-warstwowe bezpośrednie powlekanie srebrem i rodem. Kołki te są następnie formowane wtryskowo z żywicy PBT (GF30%), tworząc najmocniejszy i najbardziej odporny na wstrząsy obszar styku, jaki kiedykolwiek powstał. Podobnie zewnętrzna powłoka i obudowa są również obrabiane z mosiężnych okrągłych prętów metodą obróbki CNC. Skorupa i korpus wycięte przez obróbkę CNC mają większą gęstość niż konwencjonalne właściwości wosku traconego i wykazują wysoką skuteczność ekranowania. Obróbka powierzchni to twarde chromowanie, podobnie jak korpus aparatu.

Żaden inny produkt nie oferuje takiej użyteczności jak Oyaide. Dzieje się tak, ponieważ Oyaide jest zawsze w kontakcie z użytkownikami końcowymi poprzez sprzedaż i znajduje się w środowisku, w którym łatwo jest uwzględnić potrzeby klientów.

Maksymalna średnica zewnętrzna kabla została ustalona na 12 mm (po zdjęciu tulei przewodu), rozbudowując wyobraźnię majsterkowiczów w nieskończoność. Ponadto zwrócono szczególną uwagę na port wprowadzania kabla. Szczelina do wkładania jest zwężana, aby zapobiec rozłączeniu z powodu zgięcia kabla. Ponadto gumowy pierścień znajdujący się na połączeniu między korpusem a nasadką zapobiega poluzowaniu w wyniku wibracji i działa jak tłumik drgań.

Ikona identyfikacyjna LR jest osadzona w kryształach Swarovskiego, co jest awangardową techniką, która jeszcze bardziej podkreśla indywidualność FOCUS 1. Piękno stworzone przez mocną i ostrą konstrukcję nadwozia, która jest odpowiednia dla wyrażenia „szlifowany”, natychmiast przyciąga wzrok. Poczucie mocy, zmysłowości i wyrafinowania dodatkowo potęguje urok i nadal wywołuje poczucie oczekiwania. Znakomity produkt, który zaprasza Cię do niezwykłego czasu w Twoim codziennym życiu.

Dzięki wysokiej użyteczności, zdecydowanej prezencji i wyjątkowej wydajności jest to natychmiastowy hit. Mocniejszy, bardziej dynamiczny, bardziej elastyczny. I jeszcze więcej wyrafinowania. To jest FOCUS 1.


Marka: Oyaide