Nordost Odin 2 przewód głośnikowy

 • Producent: Nordost
 • Kod producenta: *2OD1M
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • szt.
 • 140 169,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

ODIN / ODIN 2 SUPREME KABLE REFERENCYJNE

Linia kabli Supreme Reference firmy Nordost jest kulminacją ponad dwóch dekad badań i rozwoju, osiągnięć i jeszcze dalszych postępów w branży hi-fi. Oryginalne kable Odin na nowo zdefiniowały reprodukcję dźwięku, wykorzystując najbardziej postępowe techniki naukowe swoich czasów, naprawdę odtwarzając muzykę jako formę sztuki, jaką ma być. Odin 2 przekracza granice dźwiękowe wyznaczone przez swojego poprzednika, aby osiągnąć efekt, o którym nigdy wcześniej nie sądzono, że jest możliwy. Największe osiągnięcie Nordost i szczyt projektu okablowania pozwala zniknąć systemom dźwiękowym, pozostawiając słuchaczom każdy aspekt występu na żywo, aby pojawił się na swoim miejscu. Obie rodziny z naszej serii Supreme Reference Cable wzmocnią wysokiej klasy systemy dźwiękowe na nowy poziom i pozwolą słuchaczom w końcu cieszyć się nieosiągalnym dźwiękiem, którego szukali.

ODIN 2 SUPREME KABLE REFERENCYJNE

Od prawie ćwierć wieku Nordost wyznacza standardy w dziedzinie dźwięku hi-fi dzięki swoim znakomitym kablom audio. Po raz pierwszy uznany za przełomowy projekt płaskich kabli głośnikowych, Nordost został później doceniony za rewolucyjną serię Valhalla, która utrzymywała swój status audiofilskiego odniesienia przez ponad dekadę, tylko po to, by zaszokować branżę i ponownie prześcignąć Odina.

Od 2008 roku Odyn uosabia idola, na cześć którego został nazwany. Odin, Supreme Reference Range firmy Nordost, został zaprojektowany w celu ułatwienia doskonałej reprodukcji dźwięku. Korzystając z najnowocześniejszej technologii swoich czasów, Nordost odniósł sukces, a przynajmniej tak myśleli. Jednak w ciągu ostatnich sześciu lat nie tylko rozwinęła się technologia, ale także standardy firmy Nordost.

Dziś, po latach szeroko zakrojonych badań i rozwoju, wielkiej pomysłowości i szerokim zastosowaniu wiedzy branżowej, Nordost może z całą stanowczością stwierdzić, że Odin 2 jest szczytem projektowania kabli. Uwolnienie każdego aspektu występu na żywo - delikatnych niuansów, huczących crescendo, natychmiastowej reakcji staccato, a nawet precyzji w przestrzeni i synchronizacji między nutami - kable Odin 2 są niezrównane. Trzeba usłyszeć taki występ, aby uwierzyć. Odin 2 nie tylko wyznacza standardy; zdmuchuje standardy.

PRZEWODY GŁOŚNIKOWE ODIN 2

Kabel głośnikowy Odin 2 jest zbudowany z 26 posrebrzanych przewodników z litego rdzenia, z których każdy wykorzystuje opatentowaną technologię Dual Mono-Filament firmy Nordost i jest zamknięty w wytłaczanym FEP o wysokiej czystości klasy 1.003. Przewodniki są starannie rozmieszczone i precyzyjnie rozmieszczone po obu stronach wydrążonego rdzenia wewnętrznego, aby zapewnić doskonałe mechaniczne połączenie na całej długości kabla. Skrupulatny układ tego płaskiego kabla głośnikowego minimalizuje efekt naskórkowania i redukuje tłumienie, podczas gdy mechanicznie dostrojone długości redukują wewnętrzne mikrofony i zmniejszają impedancję wysokich częstotliwości. Ten kabel jest zakończony pozłacanymi złączami widełkowymi HOLO: PLUG® firmy Nordost i wtykami bananowymi typu Z, aby zapewnić maksymalny kontakt powierzchniowy i transfer sygnału.

Najnowocześniejsza technologia zastosowana w najbardziej zaawansowanym kablu głośnikowym Nordost zapewnia niezwykle szerokie pasmo sygnałów wraz z niezrównaną rozdzielczością dynamiczną. Kabel głośnikowy Odin 2 zapewnia nienaganną i realistyczną wydajność systemu audio HiFi.

 • Izolacja: Wytłaczany fluorowany etylenopropylen (FEP) o wysokiej czystości klasy 1.003
 • Konstrukcja: Mechanicznie dostrojony odstęp, długość i podwójny monofilament
 • Przewodniki: 26 x 20 AWG
 • Materiał: posrebrzany 99,999999% litego rdzenia OFC
 • Pojemność: 8,0 pF / ft
 • Indukcyjność: 0,125 μH / ft
 • Prędkość propagacji: 98%
 • Zakończenie: HOLO: pozłacana wtyczka typu Z bananowa z wtyczką PLUG®

Marka: Nordost
Forma: Zakonfekcjonowane
Wersja: Single-Wire
Rodzaj wtyków: Banan