Naim Mu-so 2nd Generation

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 3931
 • Producent: Naim
 • Dostępność: Produkt dostępny. Produkt dostępny.
  Czas realizacji: do 2 dni roboczych
 • Historia ceny
 • szt.
 • 7 699,00 zł 4 599,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Naim Mu-so 2nd Generation - Bezprzewodowy system muzyczny. Cena za 1 sztukę.

Naim Mu-so 2nd Generation

Bezprzewodowy głośnik Premium na który zasługuje muzyka wysokiej jakości

Seria Mu-so 2nd Generation jest następcą wielokrotnie nagradzanej gamy produktów Mu-so, zaprojektowanej przez ekspertów firmy Naim umiejscowionej w Salisbury, w Anglii z myślą o najlepszej w swojej klasie wydajności, funkcjonalności i użyteczności.

Mu-so 2nd Generation łączy 45 letnie mistrzostwo w dziedzinie Hi-Fi z najnowszymi technologiami streamingu muzyki i najwyższej jakości wzornictwem. Jedyny w swoim rodzaju, wszechstronny system zawarty w jednym, kompaktowym produkcie.

Najnowsze usługi przesyłania strumieniowego

Uzyskaj dostęp do większej ilości muzyki niż kiedykolwiek wcześniej dzięki nowym funkcjom, takim jak wbudowana obsługa Google Chromecast, pozwalająca na łatwe łączenie się z setkami aplikacji, w tym Deezer, Qobuz i TuneIn bezpośrednio z urządzenia inteligentanego i streamowanie ich bezpośrednio do głośnika Mu-so 2nd Generation.

Roon Ready

Mu-so 2nd Generation oferuje funkcjonalność Roon, zapewniającą niesamowity nowy sposób na interakcję z kolekcją muzyczną. Aplikacja Roon analizuje kolekcję muzyki użytkownika i znajduje mnóstwo powiązanych między nimi informacji. Aplikacja sterująca Roon zapewnia prawdziwy magazyn muzyczny, który można przeszukiwać, a Mu-so 2nd Generation zapewnia najwyższą możliwą jakość dźwięku.

Multi room

Mu-so 2nd Generation działa znakomicie samodzielnie lub jako część systemu muzycznego multi room.

Nowa inteligentna kontrola

Zupełnie nowy intuicyjny interfejs oferuje 15 przycisków dotykowych oraz wygodne, podświetlane pokrętło głośności, które zapala się, gdy użytkownik się do niego zbliża.

Najnowocześniejsza łączność Wi-Fi

Mu-so 2nd Generation oferuje znacznie lepsze możliwości Wi-Fi w porównaniu do swoich poprzedników, jest pięć razy szybszy i bardziej stabilny dla zapewnienia bezproblemowego połączenia. Procesor Wi-Fi obsługuje częstotliwości 2,4 i 5 GHz.

Streaming muzyczny

Zastosowana w gamie uniwersalnych odtwarzaczy Uniti, wysokiej klasy odtwarzaczach sieciowych Naim i teraz w Mu-so 2nd Generation, unikalna platforma streamingu muzyki Naim jest niezwykle wydajna i z łatwością dostosowuje się do nowych technologii.

Kompatybilność Smart Home

Mu-so 2nd Generation jest teraz kompatybilny z Google Home i Apple Homekit, co oznacza, że oba produkty mogą być teraz zintegrowane ze sterowaniem głosowym.

HDMI ARC

Mu-so 2nd Generation oferuje wejście HDMI ARC umożliwiające łatwe podłączenie telewizora, aby uzyskać ogromny wzrost jakości dźwięku.

Lepsza wydajność niskich-częstotliwości (basu)

Mu-so 2nd Generation został tak zaprojektowany, aby uzyskać 13% większą objętość obudowy, co umożliwiło osiągnięcie większej a zarazem lepszej wydajności w zakresie niskich częstotliwości.

Nowe opcje personalizacji

Możliwa opcjonalna personalizacja Mu-so 2nd Generation, poprzez wymianę standardowej czarnej maskownicy na możliwą do zakupu osobno jedną z trzech maskownic, dostępnych w kolorach Olive, Peacock, Terracota.

Ulepszone przetworniki głośnikowe

Współpraca działów badań i rozwoju Naim i Focal zaowocowała ulepszonymi i zoptymalizowanymi przetwornikami średnio-niskotonowymi dla systemu Mu-so 2nd Generation w celu zapewnienia wyjątkowej wydajności.

Naim Mu-so 2nd Generation doskonały następca - Zmieniło się prawie wszystko

Platforma streamingowa Naim

Duszą Mu-so 2nd Generation jest muzyczna platforma streamingowa firmy Naim, opracowana przez 25 inżynierów w ciągu 3 lat, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność niezależnie od tego, czy użytkownik będzie odtwarzał własną kolekcję cyfrowej muzyki, odkrywał świat radia internetowego czy korzystał z muzycznych serwisów streamingowych, takich jak TIDAL i Spotify. Ta uznana innowacja jest unikatowa i dostępna tylko w produktach streamingowych marki Naim, takich jak seria Uniti oraz w dedykowanych odtwarzaczach sieciowych, w tym w flagowym modelu ND 555 o wartości 20 000 £.

DSP – serce systemu

Nowy, wielordzeniowy procesor DSP (Digital Signal Processor) zapewnia wyższą wydajność, oferując 2000 MIPS (Million Instructions Per Second) w porównaniu do oryginalnego, jednordzeniowego procesora DSP Mu-so – 150MIPS DSP. Oznacza to, że z nowym Mu-so 2nd generacji usłyszeć jeszcze więcej szczegółów ze swojej muzyki.

Dodatkowo również Mu-so 2nd Generation posiada nowy algorytm ograniczający, który utrzymuje kontrolę nad ruchem każdego przetwornika głośnikowego przy wysokim poziomie głośności. Nowy ogranicznik, z założenia, jest aktywny tylko przy ekstremalnych poziomach głośności i pomaga zachować czystość muzyki zwiększając przy tym długoterminową, ogólną niezawodność.

Rozbudowany zestaw funkcji

Mu-so 2nd Generation oferuje przełomową wydajność, funkcjonalność oraz użyteczność. Prawdziwy dźwięk marzeń.

Obsługa Chromecast

Usługa streamingu Chromecast umożliwia na łatwe łączenie się z setkami dostępnych aplikacji, w tym Deezer, Qobuz, Plex, TuneIn, Soundcloud i Pandora ze smartfona lub tabletu, bezpośrednio do systemu Mu-so 2nd Generation.

Air-Play 2

Technologia Air-Play 2 pozwala streamować muzykę z telefonu iPhone, iPada i iPod touch oraz z iTunes i Apple Music.

TIDAL

Tidal jest serwisem streamingowym o bezstratnej jakości który dodatkowo jest zintegrowany z systemem Mu-so 2nd Generation w celu zapewnienia wciągających, wysokiej jakości doznań dźwiękowych.

Spotify Connect

Natywna obsługa Spotify umożliwia streaming milionów utworów z dowolnego urządzenia mobilnego.

Bluetooth

Wystarczy połączyć urządzenie Bluetooth z Mu-so 2nd Generation, aby natychmiast odtwarzać swoją muzykę.

Roon-Ready

Roon zmienia doświadczenie przeglądania i odtwarzania utworów.

Radio internetowe

Wbudowane w Mu-so 2nd Generation radio internetowe pozwala uzyskać dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych i zachować ulubione ustawienia, aby mieć do nich łatwy dostęp.

UPnP (Universal Plug and Play)

Technologia UPnp pozwala strumieniować muzykę z komputera PC, Mac lub sieciowej pamięci masowej w wysokiej rozdzielczości czyli jakości lepszej niż płyta CD.

HDMI ARC

Mu-so 2nd Generation posiada złącze HDMI ARC, dzięki czemu można łatwo do niego podłączyć telewizor, aby doświadczyć audiofilskiej jakości dźwięku z ulubionych filmów i gier.

Funkcjonalność multi room

Mu-so 2nd Generation działa znakomicie jako samodzielny odtwarzacz lub jako część systemu muzycznego multi room. Istnieją trzy proste sposoby, aby słuchać muzyki w trybie multi room:

1. Połącz się z innymi produktami Naim podłączonymi do sieci (w tym Mu-so 2nd Generation i Mu-so Qb) za pośrednictwem zaktualizowanej aplikacji Naim
2. Połącz się z głośnikami bezprzewodowymi zgodnymi z AirPlay 2 za pośrednictwem aplikacji Apple Home
3. Połącz się z urządzeniami Chromecast za pośrednictwem grup kontrolowanych za pośrednictwem aplikację Google Home.

Wejścia cyfrowe / analogowe

Mu-so 2nd Generation wzmocni dźwięk płynący ze źródeł cyfrowych, takich jak telewizory, dekodery lub konsole do gier. Dostępne jest również wbudowane gniazdo stereo jack AUX (3,5 mm), które umożliwiają podłączenie Mu-so 2nd Generation do innych urządzeń.

USB

Oprócz nowoczesnego złącza HDMI ARC, Mu-so 2nd Generation oferuje wejście USB, optyczne wejście cyfrowe (Toslink) i wejście analogowe 3,5 mm.

Zdalne sterowanie

Zaprojektowany na nowo pilot zdalnego sterowania zapewnia dostęp do najważniejszych funkcji w zasięgu ręki.

Kontrola przez aplikację

Zaktualizowana aplikacja Naim, dostępna dla urządzeń z systemem iOS i Android, umożliwia przeglądanie utworów według wykonawców, gatunków, albumów i innych elementów, wraz z grafiką i rozszerzonymi informacjami muzycznymi. Można również kontrolować głośność, ustawienia oświetlenia, tryb różnych pomieszczeń oraz tworzyć własne listy odtwarzania. Kolejną opcją Mu-so 2nd Generation jest także funkcjonalność Roon Ready.

Kontrola głośności

Mu-so 2nd Generation pozwala dynamicznie regulować niskie i wysokie tony, aby zapewnić pełne doznania muzyczne niezależnie od głośności.

Kompensacja pomieszczenia

Wystarczy wybrać jedno z trzech dostępnych ustawień - Blisko ściany, W narożniku, Bez kompensacji [w wolnej przestrzeni] - aby dostosować wrażenia odsłuchowe do danego miejsca, w którym Mu-so 2nd Generation został umieszczony.

Budzik

Mu-so 2nd Generation posiada budzik, który można włączyć za pomocą menu ustawień wbudowanych w aplikacji Naim.

Optymalizacja przetworników głośnikowych

Mu-so 2nd Generation łączy 450 W mocy muzycznej z zupełnie nowymi przetwornikami głośnikowymi - zoptymalizowanymi we współpracy działów badań i rozwoju marek Naim i Focal.

Focal tworzy referencyjny sprzęt akustyczny od 1979 roku, a wiedza specjalistyczna marki pozwoliła osiągnąć nowy poziom precyzji i osiągów w przetwornikach głośnikowych.

Odkryj nowy intuicyjny panel nawigacyjny

Zjawiskowy dotykowy panel nawigacyjny Mu-So 2nd Generation oferuje następujące funkcje:

 • Szybkie dołączenie do grupy multi room z innymi produktami Naim.
 • Możliwość sparowania urządzenia Bluetooth
 • Wybieranie między dostępnymi wejściami (HDMI, cyfrowe, analogowe)
 • Szybkie odtwarzanie z urządzenia USB
 • Wznowienie listy odtwarzania (na Spotify pod warunkiem, jeśli użytkownik jest zalogowany).
 • Bezpośredni dostęp do ulubionych utworów
 • Wskaźnik aktywacji Chromecast
 • Wskaźnik aktywacji AirPlay
 • Wskaźnik aktywacji Spotify
 • Wskaźnik aktywacji Alarmu

Przeprojektowany w 95%

System Mu-so 2nd Generation wyposażony został w wysokiej jakości aluminiową obudowę, w nowym, polerowanym szarym wykończeniu.

Może wyglądać podobnie z zewnątrz, ale wewnątrz Mu-so 2nd Generation większość komponentów została zmodernizowana w celu poprawy wydajności.

Konstrukcja obudowy została przeprojektowana, aby stworzyć 13% więcej wewnętrznej objętości, umożliwiając dostarczanie większych a zarazem mocniejszych niskich częstotliwości. Zarówno usztywnienie obudowy, jak i profilowanie przegrody zostało przeprojektowane w celu zwiększenia sztywności, która zapewnia tłumienie i redukcję wibracji.

Charakterystyczne żebra radiatorów są teraz bardziej kompaktowe, a jednocześnie są bardziej skuteczne w odprowadzaniu ciepła i nadal posiadają opatentowaną technologię Naim, która dyskretnie łączy radiator z anteną Wi-Fi.

Lepsza kontrola przez aplikację

Zaktualizowana aplikacja Naim umożliwia przeglądanie według wykonawców, gatunków, albumów i nie tylko, wraz z grafiką i rozszerzonymi informacjami muzycznymi.

Aplikacja pozwala również kontrolować głośność, ustawienia oświetlenia, tryb pomieszczeń i tworzyć listy odtwarzania.

Zawartość opakowania Mu-so 2nd Generation:

 • Dwukolorowa szaro-czarna maskownica,
 • pilot zdalnego sterowania,
 • kable zasilające,
 • wtyk do resetowania urządzenia,
 • komplet broszur informacyjnych.

Specyfikacja techniczna Mu-so 2nd Generation:

Wejścia audio

 • Wejścia audio HDMI: ARC poprzez CEC
 • Streaming: Apple AirPlay 2, wbudowany Chromecast, UPnPTM, Spotify Connect, TIDAL, Roon Ready, Bluetooth, radio internetowe
 • Analogowe: 3,5 mm Jack
 • USB: USB2 (złącze typu A)
 • Cyfrowe (S/PDIF): Optyczne (Toslink) S / PDIF do 96 kHz

Złącza

 • Multiroom: Synchronizuj do pięciu produktów streamingowych Naim za pośrednictwem aplikacji Naim.
 • Sieciowe: Ethernet (10/100Mbps), Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), BLE v4.2

Odtwarzane formaty

 • Formaty radia internetowego: Zawartość sformatowana w Windows Media, MP3, ACC, streaming Ogg Vorbis i MMS
 • Radio internetowe: vTuner Premium 5
 • Formaty plików audio: WAV, FLAC i AIFF - do 24bit / 384 kHz, ALAC (Apple Lossless) - do 24bit / 384 kHz, MP3 - do 48 kHz, 320 kbitów (16 bitów), AAC - do 48 kHz, 320 kbitów (16 bitów), OGG i WMA - do 48 kHz (16 bitów), DSD-64 i 128Fs, Bluetooth - SBC, AAC Uwaga: Odtwarzanie Gapless jest obsługiwane we wszystkich formatach

Parametry fizyczne

 • Wykończenia: Obudowa z polerowanego i anodowanego aluminium, frezowana CNC, piaskowane i anodowane aluminiowe radiatory, szaro czarna maskownica z tkaniny w dwóch odcieniach. Opcjonalne maskownice w kolorze Olive, Peacock oraz Terracotta.
 • Waga: 11.2kg
 • Wymiary (Wys. x Szer. x Głęb.): 122mm x 628 mm x 264 mm

Zasilanie

 • Moc wzmacniacza: 450W – (6 x 75W)
 • Zasilanie: 100V, 115V or 230V, 50/60Hz
 • Pobór mocy: Typowe użytkowanie: 17W, Tryb gotowości: <2W, Tryb uśpienia (brak trybu czuwania w sieci): <0,5W

Głośniki

 • System głośników: 3-drożny stereo; Zoptymalizowany system akustyczny DSP otwartą obudową

Dostarczana zawartość

 • Opakowanie zawiera: Dwukolorową szaro-czarną maskownicę, pilot zdalnego sterowania, kable zasilające, wtyk do resetowania urządzenia oraz komplet broszur informacyjnych.

Sterowanie

 • Ręczne sterowanie: Dołączony pilot zdalnego sterowania i opcjonalna aplikacja sterująca na urządzenia iPad, iPhone, iPod Touch i Android
 • Urządzenie: Dotykowy interfejs użytkownika z pokrętłem regulacji głośności
 • Zdalne sterowanie: Podczerwień (RC5)

Wejścia audio

 • Wejścia audio HDMI: ARC poprzez CEC
 • Streaming: Apple AirPlay 2, wbudowany Chromecast, UPnPTM, Spotify Connect, TIDAL, Roon Ready, Bluetooth, radio internetowe
 • Analogowe: 3,5 mm Jack
 • USB: USB2 (złącze typu A)
 • Cyfrowe (S/PDIF): Optyczne (Toslink) S / PDIF do 96 kHz

Złącza

 • Multiroom: Synchronizuj do pięciu produktów streamingowych Naim za pośrednictwem aplikacji Naim.
 • Sieciowe: Ethernet (10/100Mbps), Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), BLE v4.2

Odtwarzane formaty

 • Formaty radia internetowego: Zawartość sformatowana w Windows Media, MP3, ACC, streaming Ogg Vorbis i MMS
 • Radio internetowe: vTuner Premium 5
 • Formaty plików audio: WAV, FLAC i AIFF - do 24bit / 384 kHz, ALAC (Apple Lossless) - do 24bit / 384 kHz, MP3 - do 48 kHz, 320 kbitów (16 bitów), AAC - do 48 kHz, 320 kbitów (16 bitów), OGG i WMA - do 48 kHz (16 bitów), DSD-64 i 128Fs, Bluetooth - SBC, AAC Uwaga: Odtwarzanie Gapless jest obsługiwane we wszystkich formatach

Parametry fizyczne

 • Wykończenia: Obudowa z polerowanego i anodowanego aluminium, frezowana CNC, piaskowane i anodowane aluminiowe radiatory, szaro czarna maskownica z tkaniny w dwóch odcieniach. Opcjonalne maskownice w kolorze Olive, Peacock oraz Terracotta.
 • Waga: 11.2kg
 • Wymiary (Wys. x Szer. x Głęb.): 122mm x 628 mm x 264 mm

Zasilanie

 • Moc wzmacniacza: 450W – (6 x 75W)
 • Zasilanie: 100V, 115V or 230V, 50/60Hz
 • Pobór mocy: Typowe użytkowanie: 17W, Tryb gotowości: <2W, Tryb uśpienia (brak trybu czuwania w sieci): <0,5W

Głośniki

 • System głośników: 3-drożny stereo; Zoptymalizowany system akustyczny DSP otwartą obudową

Dostarczana zawartość

 • Opakowanie zawiera: Dwukolorową szaro-czarną maskownicę, pilot zdalnego sterowania, kable zasilające, wtyk do resetowania urządzenia oraz komplet broszur informacyjnych.

Sterowanie

 • Ręczne sterowanie: Dołączony pilot zdalnego sterowania i opcjonalna aplikacja sterująca na urządzenia iPad, iPhone, iPod Touch i Android
 • Urządzenie: Dotykowy interfejs użytkownika z pokrętłem regulacji głośności
 • Zdalne sterowanie: Podczerwień (RC5)
 • Dwukolorowa szaro-czarna maskownica,
 • pilot zdalnego sterowania,
 • kable zasilające,
 • wtyk do resetowania urządzenia,
 • komplet broszur informacyjnych.

Marka: Naim
Kolor (odcień): Czarny