Marantz NR1510 Silver-Gold - Raty 0% - Specjalne Kody Rabatowe - Instal Audio Konin

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: NR1510N1SG
 • Producent: Marantz
 • Dostępność: Produkt dostępny. Produkt dostępny.
  Czas realizacji: do 2 dni roboczych
 • Historia ceny
 • szt.
 • 3 599,00 zł 2 499,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue
Zobacz Pobierz
broszura.pdf (1.5 MB)
instrukcja-obslugi.pdf (10.9 MB)

Oferowany przez nas produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją z możliwością przedłużenia do trzech lat.
Po bezpłatnej rejestracji na stronie dystrybutora www.horn.eu

Marantz NR1510

W naszej kolekcji odbiorników AV, pracuje najnowsza wersja standardu HDMI, aby zapewnić miłośnikom filmów, jak też pasjonatom gier, całkowite zabezpieczenie na przyszłość. Dzięki swojemu znakomitemu wzornictwu, odbiorniki AV Marantz nadadzą także styl i charakter salonowi. Bez względu na to, czy jest to smukły model linii Slim, średniej klasy odbiornik z przyciskami sterowania i gniazdami wejściowymi ukrytymi za przednią klapką, czy też najwyższych lotów model AV z wyszukanym okrągłym wyśiwetlaczem, jeśli przyjrzeć się dobrze, można praktycznie usłyszeć jakość.

Ultracienki 5.2 kanałowy amplituner AV z sieciowym streamingiem muzyki

Ciesz się wyjątkową jakością dźwięku płynącą ze smukłego, 5,2 kanałowego amplitunera AV Marantz NR1510 z 4K Ultra HD, który zapewnia doskonały poziom dźwięku przestrzennego i Hi-Fi w połączeniu z kompaktową obudową. Mając zaledwie połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV, NR1510 oferuje najnowszą łączność HDMI oraz zapewnia dźwięk przestrzenny o wysokiej rozdzielczości dzięki technologiom Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Streamuj muzykę z popularnych serwisów online i steruj amplitunerem NR1510 poprzez polecenia głosowe dzięki kompatybilności sterowania głosowego za pośrednictwem asystentów Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Siri. Sześć wejść HDMI - w tym jedno wygodnie umieszczone na panelu przednim - obsługuje najnowsze formaty wideo i obrazu oraz transmisję dźwięku eARC.

Kluczowe cechy

 • NOWOŚĆ - Bluetooth Headphone Transmission:
  Podłącz dowolne słuchawki Bluetooth do amplitunera i ciesz się muzyka lub ścieżką dźwiękową filmu całkowicie bezprzewodowo. Z głośnikami podłączonymi lub bez nich.
  (Funkcja dostępna po najnowszej aktualizacji firmware’u.)
 • Smukły profil, stanowiący połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV, zapewnia wyjątkową wydajność i najbardziej muzyczny dźwięk
 • 5 kanałowy wzmacniacz mocy, 85 W na kanał
 • 6 wejść HDMI z pełną obsługą HDCP 2.3
 • Obsługa Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), eARC oraz ALLM dla najlepszego obrazu i dźwięku
 • Rozdzielczość 4K / 60, 4:4:4 color resolution, HDR10 oraz BT.2020
 • Formaty dźwięku przestrzennego Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio
 • Dekodowanie plików bezstratnych ALAC, FLAC i WAV do 24 bit / 192 kHz dla muzyki w wysokiej rozdzielczości
 • Platforma HEOS do streamingu muzyki, obsługi multi room oraz sterowania głosowego
 • Wbudowany moduł Wi-Fi z obsługą dwuzakresową 2,4 GHz / 5 GHz (podwójna antena)
 • Obsługa wiodących asystentów sterowania głosowego oraz serwisów streamingowych online
 • Zintegrowane wejście Phono do bezpośredniego podłączenia gramofonu

Smukły profil

Ciesz się najbardziej muzykalną wydajnością zawartą w kompaktowej, smukłej obudowie. Mając zaledwie połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV, Marantz NR1510 dostarcza muzyczny, emocjonalny dźwięk, który jest synonimem marki Marantz.

Potężny 5 kanałowy wzmacniacz

Dzięki zastosowaniu sekcji wysokoprądowych wzmacniaczy mocy, możesz cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem dla filmów i muzyki z identyczną mocą na wszystkich pięciu kanałach (85 W na kanał), z możliwością napędu głośników o niskiej impedancji dla zapewnienia doskonałej kontroli.

Muzykalny, emocjonalny dźwięk

Amplituner został starannie dostrojony przez mistrzów dźwięku Marantz, aby zapewnić wyjątkową sygnaturę brzmienia. Żaden komponent nie opuści laboratorium mistrzów dźwięku Marantz, dopóki nie przejdzie rygorystycznych testów. Otocz się najbardziej muzykalnym dźwiękiem z dowolnego źródła.

Łączność, streaming oraz multi room

Streamuj muzykę z najpopularniejszych serwisów online - takich jak Spotify, Deezer, Tidal i wielu innych - za pośrednictwem Bluetooth, AirPlay 2 lub aplikacji HEOS.

Wykorzystaj wbudowaną platformę HEOS lub technologię AirPlay 2 do streamingu multi room, aby cieszyć się ulubioną muzyką bezprzewodowo w dowolnym pomieszczeniu w całym domu. Odtwarzaj ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz różne utwory dla różnych połączonych pomieszczeń - wybór należy do Ciebie.

Obsługa asystentów sterowania głosowego

Ciesz się łatwym i intuicyjnym sterowaniem głosowym oraz pełną elastycznością wiodących asystentów głosowych dzięki wbudowanej platformie HEOS. Steruj amplitunerem poprzez polecenia głosowe korzystając z Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Siri. Poproś o odtworzenie ulubionej muzyki, zwiększ głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia i wiele więcej. Przełączaj się między asystentami głosowymi lub wybierz jednego ulubionego - wybór należy do Ciebie. Funkcjonalność zależy od asystenta głosowego.
* Sterowanie głosowe jest dostępne w wybranych krajach i językach.

AirPlay 2 + sterowanie głosowe Apple Siri

Streamuj dźwięk z ulubionych serwisów muzycznych, takich jak Apple Music i Spotify, lub oglądaj filmy z serwisów takich jak YouTube i Netflix na dowolnym iPhonie, iPadzie, Macu lub Apple TV i słuchaj dźwięku doskonale zsynchronizowanego z głośnikami ze źródeł AirPlay 2.

W przypadku dźwięku multi room, można bezprzewodowo streamować zawartość do wielu urządzeń zgodnych z AirPlay 2, jednocześnie poprawiając buforowanie dźwięku, aby zapewnić płynne odtwarzanie muzyki. AirPlay 2 zapewnia kontrolę i umożliwia grupowanie kompatybilnych urządzeń audio w aplikacji Apple Music lub Home. Korzystaj z AirPlay 2 w aplikacji lub za pomocą głosu za pośrednictwem Siri.

Sterowanie głosowe Amazon Alexa

Użyj poleceń głosowych, aby streamować ulubione serwisy muzyczne do amplitunera z wbudowaną platformą HEOS. Poproś Alexę o odtwarzanie muzyki z Tidal, Spotify, Amazon Music i wielu innych serwisów. Przełączaj się między wejściami (Blu-ray, DVD, Media Player itp.), zwiększaj lub zmniejszaj głośność, wstrzymuj, wyciszaj i odtwarzaj następny utwór - wszystko za pomocą głosu.

Dzięki HEOS i Alexa możesz streamować muzykę do tego produktu i każdego innego urządzenia z platformą HEOS.

Sterowanie głosowe Google Assistant

Korzystaj z aplikacji Google Home, aplikacji Google lub innego urządzenia z wbudowanym programem Google Assistant, aby kontrolować muzykę w swoim środowisku odsłuchowym poprzez polecenia głosowe. Uruchom muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś swojego asystenta Google o zmianę głośności, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów i wiele innych.

Bezprzewodowy streaming Wi-Fi oraz Bluetooth z podwójną anteną

Dzięki systemowi z podwójną anteną, amplituner NR1510 umożliwia streaming ulubionych utworów muzycznych bezprzewodowo przez Wi-Fi oraz Bluetooth. System podwójnej anteny zapewnia stabilną transmisję nawet w środowiskach miejskich o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych, a funkcja Wi-Fi obsługuje częstotliwości 2,4 GHz (11 b / g / n) oraz 5 GHz (11 a / n), aby zapewnić kompatybilność z najszerszym zakresem inteligentnych urządzeń. Amplituner NR1510 oferuje szybki i łatwy dostęp do przycisku Wi-Fi oraz proste udostępnianie Wi-Fi iOS.

Obsługa plików w wysokiej rozdzielczości

Ciesz się muzyką dokładnie w taki sposób, jak zamierzał artysta. Amplituner NR1510 dekoduje bezstratne pliki audio ALAC, FLAC i WAV o wysokiej rozdzielczości do 24 bit / 192 kHz, a także utwory DSD 2,8 MHz i 5,6 MHz (audiofilski format SACD). Odtwarzaj muzykę wykorzystując port USB na panelu przednim lub przez źródła sieciowe.

Wejście Phono dla gramofonu

Podłącz swój analogowy gramofon do amplitunera i ciesz się doskonałym brzmieniem każdego nagrania w swojej kolekcji winyli.

Aplikacja Marantz AVR Remote

Aplikacja Marantz AVR Remote dostępna na systemy iOS i Android zapewnia pełną kontrolę nad najnowszymi sieciowymi amplitunerami AV marki Marantz. Użyj aplikacji do włączania / wyłączania amplitunera, regulowania głośności, wyboru wejść i ustawień lub natychmiastowego przełączania się do aplikacji HEOS.

Najnowsza łączność HDMI

NR1510 oferuje sześć wejść HDMI – w tym jedno wejście HDMI na przednim panelu do szybkiego połączenia - każde z pełną obsługą HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HLG, High Dynamic Range (HDR10), 21:9 wideo, 3D oraz BT.2020. eARC (Enhanced Audio Return Channel) obsługuje transmisję Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio z aplikacji telewizyjnych za pomocą pojedynczego połączenia HDMI w celu zapewnienia możliwie najprostszej konfiguracji.

Wejścia HDMI automatycznie zmieniają nazwę w oparciu o informacje dostarczane przez źródło, jeżeli są dostępne.

Tryb Auto Low Latency Mode dla Xbox One

Tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) zapewnia użytkownikom Xbox One bardziej realistyczne i wciągające wrażenia podczas gry w połączeniu z wybranymi modelami telewizorów, które również obsługują ALLM.

Prosta konfiguracja i użytkowanie

Amplituner NR1510 został wyposażony w poziomy rząd wysokiej jakości terminali głośnikowych oznaczonych kolorami, z dołączonym zestawem pasujących etykiet, które zapewniają prawidłowe podłączenie. Dołączony asystent konfiguracji dostarcza czytelne, graficzne wskazówki na ekranie, a przewodnik szybkiego startu zapewnia optymalne ustawienia dla dowolnej konfiguracji głośników.

Dwa wyjścia subwoofera

Obsługa dwóch subwooferów umożliwia uzyskanie równomiernie rozproszonej charakterystyki basów w otoczeniu odsłuchowym. Ciesz się precyzyjnym basem bez słyszalnych szczytów i spadków bez względu na to, gdzie umieścisz subwoofer.

Kompatybilność z Smart TV

W łatwy sposób steruj amplitunerem za pomocą pilota Smart TV wykorzystując funkcję HDMI CEC Twojego telewizora Smart TV. Po prostu ustaw „HDMI Control” na ON w odbiorniku, a następnie ustaw „Smart Menu” na ON, aby rozpocząć sterowanie NR1510 za pomocą pilota telewizora. Ekran główny Smart Menu zapewnia szybki dostęp do wyboru trybu źródła i dźwięku przestrzennego, menu ustawień AVR i czterech opcji Smart Selects.

Audyssey MultEQ dla prostej konfiguracji i kalibracji pomieszczenia

Zoptymalizuj swoje doznania dźwiękowe dzięki technologiom Audyssey MultEQ, Dynamic Volume i Dynamic EQ, zapewniającym doskonałą konfigurację środowiska odsłuchowego. Za pomocą dostarczonego mikrofonu pomiarowego system MultEQ analizuje sygnał wyjściowy każdego głośnika (w tym subwoofera) oraz generuje precyzyjne filtry cyfrowe, które optymalizują każdy kanał pod kątem prawidłowej częstotliwości i odpowiedzi w domenie czasowej. Użyj Audyssey Dynamic EQ, aby uzyskać wyraźne dialogi oraz szerokopasmową odpowiedź nawet przy niskich poziomach głośności, lub Audyssey Dynamic Volume, aby uniknąć nagłych skoków głośności, gdy zawartość przełącza się między reklamami, ogłoszeniami i programami telewizyjnymi.

Przyciski funkcyjne Smart Select

Cztery przyciski funkcyjne Smart Select dostępne na dołączonym pilocie przechowują preferowane ustawienia - w tym konfigurację wejścia, głośności i ustawienia Audyssey - dla poszczególnych źródeł. Po naciśnięciu przycisku amplituner szybko dostosowuje się do dowolnego źródła, od odtwarzaczy Blu-ray przez telewizory, do ulubionej internetowej stacji radiowej i nie tylko.

Inteligentny tryb ECO

Zintegrowany tryb ECO zapewnia oszczędność energii z podglądem na mierniku ECO. Korzystaj z amplitunera w trybie oszczędzania energii, aby zmniejszyć maksymalną moc wyjściową lub by zastosować strategie niskiej mocy w różnych ustawieniach. Tak czy inaczej, jakość dźwięku, która definiuje doskonałość marki Marantz, pozostaje niezmieniona.

Ponad 65 lat doskonałości w technologiach audio

Założona w 1953 roku firma Marantz może pochwalić się długą i bogatą tradycją projektowania komponentów audio, z których korzystają miłośnicy muzyki i krytyczni słuchacze na całym świecie. Ponieważ muzyka ma ogromne znaczenie w naszym życiu, amplituner NR1510 kontynuuje tą tradycję dostarczając najlepsze w swojej klasie wrażenia zarówno z muzyki jak i kina domowego. Because Music Matters.

Film prezentujący amplituner


Marka: Marantz
Kolor (odcień): Srebrny
Ilość kanałów: 5.2
System Multi-Room: Heos