Simply Analog PP Outer Sleeves 12" (25 sztuk) - Koszulki PP na Okładki Płyt Winylowych
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: SALP12003
- Producent: Simply Analog
-
Dostępność:
Produkt dostępny.
- Historia ceny
- kpl.
- 39,99 zł / kpl.
Simply Analog PP Outer Sleeves 12" (25 sztuk) - Koszulki PP na Okładki Płyt Winylowych. Cena za 1 komplet (25 sztuk).
Simply Analog PP Outer Sleeves 12" (25 sztuk) - Koszulki PP na Okładki Płyt Winylowych
Koszulki PP na okładki płyt winylowych 12" Simply Analog to wysokiej jakości, profesjonalne osłony zewnętrzne wykonane z polipropylenu (PP), które gwarantują trwałą ochronę Twoich płyt. Przezroczysty materiał umożliwia pełne wyeksponowanie okładek, jednocześnie chroniąc je przed kurzem, odciskami palców i innymi zabrudzeniami.
Kluczowe cechy:
- Materiał: wysokiej jakości polipropylen (PP) – trwały i przejrzysty
- Chronią przed kurzem, odciskami palców i zabrudzeniami
- Precyzyjnie cięty rozmiar
- Zestaw zawiera 25 sztuk
Bezpieczeństwo Bez Toksyn
Wiele tanich koszulek ochronnych na płyty winylowe produkowanych w Chinach zawiera niewidoczne toksyny, które mogą przenikać na dłonie i być szkodliwe dla zdrowia, szczególnie przy kontakcie z jedzeniem.
Simply Analog produkuje swoje koszulki wyłącznie w Grecji, z najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów, bez żadnych domieszek toksycznych substancji.
Jako jedne z nielicznych na rynku posiadają atest bezpieczeństwa i certyfikat, potwierdzający, że ich skład chemiczny jest w pełni neutralny i nietoksyczny. Można dosłownie powiedzieć, że koszulki Simply Analog są tak bezpieczne, iż „można je gryźć” – i nie wpłyną w żaden sposób na zdrowie użytkownika.
Dlaczego warto?
Simply Analog PP Outer Sleeves 12" to idealne rozwiązanie dla kolekcjonerów winyli, którzy chcą chronić swoje okładki, nie rezygnując z ich widoczności. Wytrzymały materiał i precyzyjne wykonanie zapewniają doskonałą ochronę w codziennym użytkowaniu i przechowywaniu płyt.
Made in Greece - 32 Lata Doświadczenia
Marka Simply Analog wyróżnia się wysoką jakością wykonania, dlatego każdy produkt powstaje ręcznie w Grecji, zgodnie z najwyższymi standardami - łącząc tradycję rzemieślniczą z europejskimi standardami jakości. Dzięki 32-letniemu doświadczeniu w branży audio firma projektuje wyjątkowe akcesoria, które łączą funkcjonalność z dbałością o najdrobniejsze detale.
Ekologiczne i Przyjazne dla Użytkownika
Wszystkie produkty Simply Analog posiadają atesty oraz certyfikaty jakości potwierdzające bezpieczeństwo zastosowanych tworzyw i składników, dzięki czemu są bezpieczne dla użytkownika i przyjazne dla środowiska. Opakowania produktów, w zależności od ich rodzaju, wykonywane są ze starannie dobranych materiałów. Papier lub plastik stosowany w opakowaniach pochodzi z recyklingu, natomiast w wybranych opakowaniach wykorzystywane są również naturalne drewno, zamsz lub skóra, co podkreśla wysoką jakość wykonania oraz dbałość o estetykę i detale. Płyny czyszczące są ekologiczne i nietoksyczne, nie zawierają alkoholu ani szkodliwych substancji i bazują wyłącznie na naturalnych składnikach. Szczotki wykonywane są z naturalnego drewna oraz naturalnego włosia, co pozwala ograniczyć wykorzystanie tworzyw sztucznych, w tym plastiku, a jednocześnie zapewnia wysoką trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Koszulki ochronne na płyty winylowe oraz okładki wykonywane są z wysokiej jakości materiałów o zwiększonej grubości, zapewniających trwałość, solidne wykonanie i skuteczną ochronę kolekcji płyt winylowych.
| Rozmiar płyty: | 12” |
| Marka: | Simply Analog |