iFi Audio ZEN Air CAN - Raty 0% - Specjalne Kody Rabatowe - Instal Audio Konin

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 3445
 • Producent: iFi Audio
 • Dostępność: Produkt dostępny. Produkt dostępny.
  Czas realizacji: Wysyłka 24h
 • Historia ceny
 • szt.
 • 499,00 zł 449,00 zł / szt.

iFi Audio ZEN Air CAN - Wzmacniacz słuchawkowy. Cena za 1 sztukę.

Oferowany przez nas produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

iFi Audio ZEN Air CAN

Air Can zapewnia głośniejszy i czystszy dźwięk z komputera PC, Mac, Streamera lub telewizora.

ZEN Air Can

ZEN Air CAN to potężny domowy wzmacniacz analogowy o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia większą przyjemność słuchania z dowolnego źródła analogowego, takiego jak komputer PC, Mac, smartfon, tablet, streamer lub telewizor.

Lepsze wrażenia użytkowania ze słuchawek - ZEN Air Can.

Wzmocnienie

ZEN Air CAN to czysty i prosty wzmacniacz.

Po prostu ZEN Air Can pobiera sygnał wejściowy ze źródła takiego jak PC, Mac, smartfon, tablet, streamer lub telewizor i tworzy większą kopię oryginalnego sygnału przed wysłaniem go do słuchawek.

Wystarczy przyrównać słuchanie muzyki z zasłoniętymi uszami, a z odsłoniętymi. Dodanie ZEN Air CAN do systemu jest takie samo – wraca zarówno czystość dźwięku, jak i głośność.

Jest naprawdę wiele do zyskania…

ZEN Air CAN jest wyposażony w trzy opcje ustawienia wzmocnienia, co sprawia że działa dobrze z każdymi słuchawkami nausznymi i słuchawkami dousznymi (znanych również jako IEM).

Czym jest wzmocnienie?

Wzmocnienie w kategorii audio odnosi się do zdolności wzmacniacza w zwiększaniu amplitudy sygnału płynącego że źródła (urządzenia podłączonego do wejścia ZEN Air Can) a następnie wewnątrz ZEN Air Can zostaje przesłana do słuchawek lub głośników (Urządzeń podłączonych do wyjścia ZEN Air Can). Większe wzmocnienie oznacza silniejszy sygnał.

Użytkownik ZEN Air Can będzie musiał dostosować wzmocnienie w zależności od czułości używanych słuchawek nausznych lub słuchawek dousznych. Na przykład bardzo czułe słuchawki wymagają mniejszego wzmocnienia.

Wystarczy pobawić się ustawieniami w celu ich poprawnemu ustawieniu. Należy zaufać własnych uszom.

ZEN Air Can stworzony z myślą o ludziach

ZEN Air CAN ma dwa różne gniazda słuchawkowe – Niezbalansowane (SE) na Jack 6,3 mm i Zbalansowane na Jack 4,4 mm.

Istnieją w zasadzie dwa rodzaje słuchawek – Niezbalansowane (SE) i zbalansowane. Krótko mówiąc, single-ended jest najbardziej popularne, ale opcja zbalansowana jest często uważana za lepszą, ponieważ zapewnia większą moc i kontrolę słuchawek.

Firma iFi dobrze wiem, że nie każdy ma zbalansowane słuchawki, dlatego postanowiła stworzyć technologię S-Balanced która daje wszystkie korzyści płynące ze zbalansowanego połączenia nawet podczas korzystania z zwykłych niezbalansowanych słuchawek a tymi korzyściami są niższy poziom szumów, mniej przesłuchów, większa dynamika.

Soniczne dopasowanie

ZEN Air CAN może pochwalić się kilkoma poprawkami dźwiękowymi, unikalnymi dla produktów iFi.

XBass to analogowe podbicie niskich częstotliwości. Innymi słowy, rozszerza pasmo przenoszenia basu, aby dopasować je do różnych słuchawek.

XSpace to analogowy układ przestrzenny słuchawek. Otwiera muzykę, dając wrażenie przestrzenności doświadczanej podczas atmosfery na koncercie.

Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów iFi, zastosowany został w ZEN Air CAN niestandardowy wzmacniacz operacyjny serii OV. Ten najwyższej klasy komponent zapewnia wyjątkowo niski poziom szumów, niskie zniekształcenia (0,0001%) i szerokie pasmo.

Niskoszumowe układy scalone Texas Instruments oferują ogromne wzmocnienie szerokość pasma jedności, bardzo niski poziom szumów oraz zniekształceń, wysoką wydajność wyjściową, współczynniki Common-mode i tłumienie zasilania powyżej 100 dB, dodatkowo zapewniają szerokie pasmo maksymalnego wychylenia wyjściowego i wysokie współczynniki narastania. 

Kondensatory TDK C0G (ceramiczne klasy 1) zapewniają wysoką stabilność i niskie straty w zastosowaniach z obwodami rezonansowymi.

Zbliżając się coraz bardziej do teoretycznego ideału czystej pojemności o stałej częstotliwości, kondensatory te redukują zniekształcenia indukowane przez kondensatory do znikomo niskiego poziomu.

Są drogie, ale stanowią doskonały dodatek do produktów iFi Audio.

 • Napięcie wejściowe: DC 5V/2,5A (centre +ve)
 • Moc wyjściowa: >6.7V/75 mW(@ 600Ω) >6.5V/660 mW(@ 64Ω) >6.2V/1200 mW(@ 32Ω)
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.005% (@ 100 mW/1.27V 16Ω)
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): >114dBA (@ 6.7V)
 • Maksymalna moc wejściowa: Dla złącz RCA - 3.8V RMS Dla złącza Jack 3.5mm - 1.92V RMS
 • Możliwości wzmocnienia: 0dB, 9dB, 18dB
 • Pasmo przenoszenia: 10Hz -100kHz (-3dB)
 • Pobór mocy: Brak sygnału ~5W / Maksymalny sygnał ~13W
 • Wymiary: 158 x 117 x 35 mm
 • Waga: 352g


Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC): Brak
Przeznaczenie: Stacjonarne
Marka: iFi Audio