FiiO BTA30 PRO + Akcesoria - Transmiter Bluetooth z DAC (ESS ES9038Q2M) - Raty 0% - Specjalne Kody Rabatowe - Instal Audio Konin

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 3748
 • Producent: FiiO
 • Dostępność: Produkt dostępny. Produkt dostępny.
  Czas realizacji: do 2 dni roboczych
 • Historia ceny
 • szt.
 • 649,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

FiiO BTA30 PRO - Wysokiej klasy odbiornik i transmiter bluetooth 5.0. Cena za 1 sztukę.

Oferowany przez nas produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

FiiO BTA30 PRO

Bezprzewodowy transmiter Bluetooth FiiO BTA30 Pro z certyfikatami Hi-Res Audio oraz Hi-Res Audio Wireless zapewnia wszechstronność w zakresie wejść i wyjść oraz może znacznie poprawić dźwięk Twojego sprzętu audio, takiego jak telewizory, głośniki czy komputery. Transmiter BTA30 PRO jest jednym z nielicznych urządzeń Bluetooth obsługujących zarówno transmisję, jak i odbiór LDAC. Gdy znajduje się pod wejściem USB/SPDIF, obsługuje również nadawanie LDAC, umożliwiając bezstratną transmisję Hi-Res w dowolnym miejscu i w jakikolwiek sposób (kodek LDAC obsługujący 96 kHz/24 bity to najwyższy standard dla urządzeń bezprzewodowych).

Kluczowe cechy:

 • Transmisja i odbiór kodeka LDAC
 • Chip DAC - ES9038Q2M
 • Chip USB - XMOS XUF208
 • Obsługuje próbkowanie do 384k/DSD256
 • Możliwość upsamplingu DSP
 • Chip Bluetooth - Qualcomm CSR8675
 • Wskaźnik RGB
 • Dedykowana aplikacja na telefon

Wysoce wszechstronne centrum twojego domowego systemu audio 

FiiO BTA30 Pro posiada 3 tryby pracy i 4 dodatkowe funkcje. Jego wszechstronność w zakresie wyjść i wejść audio, pozwala poprawić jakość urządzeń audio, takich jak telewizor, głośniki, komputer itd. aby nadać im nowe życie i poprawić jakość dźwięku.

Połączenie Hi-Res, obsługuje Bluetooth 5.0 oraz kodek LDAC w różnych trybach

Kodek LDAC obsługuje 96 kHz/24 bity to najwyższy możliwy standard dla urządzeń Bluetooth. Ulepszony BTA30 Pro jest w zasadzie jednym z nielicznych urządzeń Bluetooth obsługujących zarówno transmisję, jak i odbiór LDAC. Gdy znajduje się pod wejściem USB/SPDIF, obsługuje również transmisję LDAC, umożliwiając bezstratną transmisję Hi-Res w dowolnym miejscu i w dowolny sposób. 

Plan cyfrowego ulepszenia (1):

Włącz tryb odbioru Bluetooth (RX)

Ożyw swoją starą domową konfigurację muzyczną jednym ruchem

W trybie odbioru Bluetooth podłącz telefon/odtwarzacz muzyczny do BTA30 Pro przez Bluetooth, a następnie BTA30 Pro podłącz do systemu muzycznego poprzez wyjście analogowe (2RCA)/Optyczne (Toslink)/Coaxial – nadając starej konfiguracji nowe życie dzięki możliwości bezprzewodowego odtwarzania muzyki.

Plan cyfrowego ulepszenia (2):

Włącz tryb transmisji Bluetooth (TX)

Świetne filmy powinny mieć świetny dźwięk - Stwórz własne prywatne kino domowe z wciągającym dźwiękiem wysokiej rozdzielczości w dowolnym miejscu i czasie!

Podłącz telewizor/odtwarzacz CD/komputer poprzez cyfrowe wyjście (Optyczne (Toslink)/Coaxial) do BTA30 Pro, który może następnie przesyłać dźwięk do urządzeń Bluetooth np. Słuchawki/Głośniki, aby uzyskać prawdziwe wysokiej jakości wrażenia odsłuchowe.

*Obsługiwane są formaty LDAC/aptX HD/aptX LL/SBC;
LDAC obsługiwany jest przez użycie wejścia optycznego (Toslink)/Coaxialnego/USB.

Plan cyfrowego ulepszenia (3):

Włącz tryb dekodowania cyfrowego (DAC)

Jeśli nie korzystasz z Bluetooth, BTA30 Pro posiada również doskonałe wyjścia audio!

Podłącz komputer lub inne urządzenie poprzez wejścia audio zawarte w BTA30 Pro a następnie korzystaj z niego jako przetwornik cyfrowo-analogowy do konwersji dźwięku cyfrowego na wysokiej jakości sygnał analogowy w celu poważnego ulepszenia dźwięku.

*Wejście coaxialne obsługuje do 384 kHz/24 bity i natywny DoP128; wejście optyczne obsługuje do 96kHz/24 bity; Wejście USB-C obsługuje do 384kHz/32bit i DoP256.

*Obsługuje UAC2.0 i UAC1.0 bez sterowników (ustawiane w aplikacji); Wyjście liniowe RCA jest możliwe z dowolnego wejścia w trybie DAC.

*Wejście coaxialne nie jest obsługiwane w przypadku korzystania z wyjścia coaxialnego.

*Tryb Bypass może być używany tylko dla wejścia optycznego w trybach nadawania i DAC.

Bluetooth o wysokiej rozdzielczości zapewnia wyższy poziom radości

BTA30 Pro wykorzystuje Bluetooth 5.0 z obsługą kodeków bluetooth wysokiej rozdzielczości takich jak: SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC – a nawet obsługuje transmisję i odbiór LDAC. AptX LL jest również obsługiwany i ma priorytet, aby zapewnić satysfakcjonującą rozgrywkę o niskich opóźnieniach.

*Naciśnij przycisk „LL/HD”, aby przełączać się między formatami Bluetooth

*Naciśnij dwukrotnie przycisk „LL/HD”, aby rozpocząć korzystanie z aptX LL (dostępne tylko w trybie TX)

Podwójne połączenie, wybieraj łatwo między nimi

Chcesz przestać ręcznie przełączać się między licznymi urządzeniami Bluetooth? Nie ma problemu! W trybie odbioru Bluetooth, BTA30 Pro może łączyć się z dwoma urządzeniami i zapamiętywać je jednocześnie. Dwa nowe przyciski pozwalają ręcznie wybrać, z którym z dwóch urządzeń Bluetooth chcesz się połączyć.

Jeden przycisk zapewniający pełną kontrolę, ułatwiający wybór

przełączaj się jednym przyciskiem między źródłami wejściowymi, przy czym bieżące źródło wejściowe można łatwo odróżnić za pomocą dobrze widocznego światła

 • Przełączaj się jednym przyciskiem między priorytetem korzystania z wysokiej jakości dźwięku a priorytetem niższego opóźnienia dźwięku, aby szybko dostosować urządzenie do słuchania muzyki, oglądania seriali lub grania
 • Przełączaj się jednym przyciskiem, aby wygodnie wybierać między 5 formatami w trybie transmisji Bluetooth

Korzystaj z wejście i wyjście audio w tym samym czasie, nowy tryb Bypass

BTA30 Pro jest jeszcze bardziej wszechstronny dzięki nowemu trybowi Bypass, który umożliwia łączenie się z kilkoma różnymi urządzeniami jednocześnie! W trybie transmisji Bluetooth tryb Bypass umożliwia jednocześnie wejście optyczne do wyjścia optycznego/Bluetooth. W trybie DAC tryb Bypass umożliwia wejście optyczne na wyjście optyczne.

Poważna aktualizacja wydajności

1. Dekodowanie USB XMOS

Układ odbiornika XMOS z łatwością obsługuje szeroką gamę formatów audio do 384kHz/32bit PCM i natywnego DSD256.

2. Wysokowydajny przetwornik cyfrowo-analogowy ES9038Q2M

Za konwersję cyfrowo-analogową odpowiada doskonały chip - ES9038Q2M, który pozwala łatwo usłyszeć każdy najmniejszy szczegół w muzyce i zapewnia szerszy zakres dynamiki niż w przypadku przenośnych produktów audio. Kondensatory foliowe współpracują z ES9038Q2M, zapewniając czystsze i bardziej przejrzyste wysokie tony.

3. Chip Bluetooth Qualcomm CSR8675

BTA30 Pro wykorzystuje wydajny układ Bluetooth Qualcomm CSR8675 – obsługujący 32-bitowe przetwarzanie dźwięku i wyposażony jest we procesor DSP 120 MHz, skutecznie integruje różne funkcje dekodowania Bluetooth.

4. Wysokowydajny upsampling audio DSP

BTA30 Pro jest jednym z niewielu stacjonarnych systemów dekodowania Bluetooth i SPDIF, które zawierają niezależny, wysokowydajny układ DSP, co pozwala mu zaspokoić potrzeby dekodowania różnych formatów. Procesor DSP umożliwia upsampling dowolnego cyfrowego sygnału audio do 384 kHz, co znacznie poprawia dokładność dźwięku, zapewniając lepsze wrażenia odsłuchowe.

Dobry dźwięk wszędzie

BTA30 Pro pozwala łatwo stworzyć kompleksowy domowy system Bluetooth. BTA30 Pro wykorzystuje zewnętrzną antenę wzmacniającą do połączeń Bluetooth, co zapewnia szybsze połączenia, bardziej stabilne sygnały i transmisję na większe odległości w pomieszczeniach – do 30 metrów w normalnych warunkach.

Piękny i utalentowana zawsze do twojej dyspozycji 

Mocna obudowa ze stopu aluminium nadaje BTA30 Pro luksusowy połysk wraz z jedwabiście gładką teksturą, dzięki czemu jest atrakcyjnym dodatkiem dla każdego domu. Zgrabny i jednolity układ przycisków oraz jasne wskaźniki świetlne sprawiają, że jest on niezwykle wygodny i łatwy w użyciu.

Specjalne światła na wyjątkową chwile

Wskaźnik świetlny RGB pomaga szybko odróżnić bieżący format Bluetooth: 

SBC: niebieski AAC: turkusowy aptX: fioletowy aptX LL: zielony aptX HD: żółty LDAC: biały

Szybka i dokładna regulacja 

BTA30 Pro jest jednym z niewielu urządzeń stacjonarnych Bluetooth, które zawierają profesjonalne metody regulacji głośności dźwięku. Rekonstrukcja krzywej ADC skutkuje precyzyjnie kontrolowaną i zrównoważoną głośnością. Głośność analogową i cyfrową można łatwo i szybko regulować. A aplikacja FiiO Music działa jak pilot do BTA30 Pro, umożliwiając dostęp do wielu funkcji, takich jak ustawianie stałej głośności. 

Wygodna inteligentna interakcja

Smartfon po podłączeniu do BTA30 Pro może zdalnie sterować nim za pomocą aplikacji FiiO Music lub FiiO Control App dla większej wygody.

Balans kanałów; 4 rodzaje filtrów audio; Priorytet formatu Bluetooth; Przełącznik wskaźnika LED; regulacja głośności; ustaw stałą głośność wyjściową.

Podwójne certyfikat Hi-Res

BTA30 Pro nie tylko posiada certyfikat Hi-Res Audio wydany przez Japan Audio Society, ale także uzyskał certyfikat Hi-Res Audio Wireless, gwarantujący doskonałą wydajność. 

Wszystkie połączenia w jednym urządzeniu

Wyjście analogowe (2RCA), wyjście optyczne (Toslink)/coaxialne, wejście optyczne (Toslink)/coaxialne, USB typu C 

Specyfikacja techniczna FiiO BTA30 PRO:

 • Układ chip Bluetooth: CSR8675
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • Układ DSP: CT7302
 • Układ DAC: ES9038Q2M
 • Odbiornik bluetooth wspierane kodeki: SBC/AAC/aptX/aptX HD/LDAC
 • Transmisja Bluetooth wspierane kodeki: SBC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC
 • Wspierana częstotliwość próbkowania wyjścia optycznego: 96kHz/24bit
 • Wspierana częstotliwość próbkowania wyjścia coaxialnego: 384 kHz/24 bity; DSD128 (DoP)
 • Wspierana częstotliwość próbkowania wyjścia USB AUDIO: 384kHz/32bit; DSD256 (DoP),
 • Odległość transmisji Bluetooth: Ok. 30m (bez przeszkód, kodek SBC)
 • Wskaźnik stanu: SBC: niebieski; AAC: turkusowy; aptX HD: żółty; aptX: fioletowy, aptX LL: zielony; LDAC: biały
 • Połączenia w trybie głośnomówiącym, mikrofon: nieobsługiwane
 • Wyjście analogowe: RCA (maks. 3 Vrms)
 • Wyjście cyfrowe: optyczne + coaxialne
 • Wejście cyfrowe: optyczne + coaxialne
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N) dla wyjścia RCA: <0.0008% (wejście USB)
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR) dla wyjścia RCA: 118dB
 • Częstotliwość próbkowania wyjścia cyfrowego: Coaxialne obsługuje do 384 kHz/24 bity, DSD128 (DoP); Optyczne (Toslink) wsparcie do 192kHz/24bit
 • Interfejs USB: typ C
 • Interfejs anteny: BNC2.5
 • App control (aplikacja na telefon): Wspierana
 • Wymiary (Szerokość x Głębokość x Wysokość): Urządzenia 120 x 55 x 25,8 mm, Atena bluetooth wysokość: 94,4 mm
 • Waga: 145g
 • Akcesoria w zestawie: instrukcja, karta gwarancyjna, kabel typu C, kabel RCA, nóżki izolacyjne
 • Układ chip Bluetooth: CSR8675
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • Układ DSP: CT7302
 • Układ DAC: ES9038Q2M
 • Odbiornik bluetooth wspierane kodeki: SBC/AAC/aptX/aptX HD/LDAC
 • Transmisja Bluetooth wspierane kodeki: SBC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC
 • Wspierana częstotliwość próbkowania wyjścia optycznego: 96kHz/24bit
 • Wspierana częstotliwość próbkowania wyjścia coaxialnego: 384 kHz/24 bity; DSD128 (DoP)
 • Wspierana częstotliwość próbkowania wyjścia USB AUDIO: 384kHz/32bit; DSD256 (DoP),
 • Odległość transmisji Bluetooth: Ok. 30m (bez przeszkód, kodek SBC)
 • Wskaźnik stanu: SBC: niebieski; AAC: turkusowy; aptX HD: żółty; aptX: fioletowy, aptX LL: zielony; LDAC: biały
 • Połączenia w trybie głośnomówiącym, mikrofon: nieobsługiwane
 • Wyjście analogowe: RCA (maks. 3 Vrms)
 • Wyjście cyfrowe: optyczne + coaxialne
 • Wejście cyfrowe: optyczne + coaxialne
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N) dla wyjścia RCA: <0.0008% (wejście USB)
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR) dla wyjścia RCA: 118dB
 • Częstotliwość próbkowania wyjścia cyfrowego: Coaxialne obsługuje do 384 kHz/24 bity, DSD128 (DoP); Optyczne (Toslink) wsparcie do 192kHz/24bit
 • Interfejs USB: typ C
 • Interfejs anteny: BNC2.5
 • App control (aplikacja na telefon): Wspierana
 • Wymiary (Szerokość x Głębokość x Wysokość): Urządzenia 120 x 55 x 25,8 mm, Atena bluetooth wysokość: 94,4 mm
 • Waga: 145g
 • Akcesoria w zestawie: instrukcja, karta gwarancyjna, kabel typu C, kabel RCA, nóżki izolacyjne

 • FiiO BTA30 Pro
 • Instrukcja obsługi
 • Karta gwarancyjna
 • Przewód USB Typ-C
 • Przewód 2RCA-2RCA
 • Podklejane stopy pod urządzenie (4szt)

Marka: FiiO