Cyrus CD t

 • Kod: 1559
 • Producent: Cyrus Audio
 • Dostępność: Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o czas realizacji. Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o czas realizacji.
 • szt.
 • 4 499,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue
Zobacz Pobierz
broszura.PDF (72.6 KB)

Seria CD

Cyrus jest jednym z liderów rozwoju technologii CD już od roku 1983, kiedy to nasi inżynierowie pomogli w przygotowaniu jednego z pierwszych specjalistycznych odtwarzaczy CD. Naszym celem jest wytwarzanie najlepszych odtwarzaczy CD na świecie, niezależnie od ceny. W tym celu opracowaliśmy naszą unikalną technologię Servo Evolution, która pozwala na oczytanie danych z płyty CD z jak najmniejszą ilością błędów. Wszystkie nasze odtwarzacze CD wykorzystują to rozwiązanie, będące kombinacją rozwiązań hardwarowych i softwarowych. To dzięki niemu brzmienie jest tak imponujące.

CD T

CD t jest transportem opracowanym na bazie wielokrotnie nagradzanego CD i. Jeżeli szukacie źródła do innych komponentów marki Cyrus, takich jak 6 DAC, 82DAC czy jednego z naszych przedwzmacniaczy – ten produkt jest dla was. Bez niepotrzebnych funkcji – jedynie nieskazitelnie czyste i doskonale podane brzmienie.

CD t jest transportem opracowanym na bazie wielokrotnie nagradzanego CD i. W połączeniu z jednym z naszych przedwzmacniaczy czy wzmacniaczy zintegrowanych, zostawi inne transporty CD daleko w tyle.

CD t - Filozofia Projektowa

CD t jest audiofilskim transportem CD uważanym przez wielu za najlepszy w swojej klasie z uwagi na zastosowanie wielu najwyższej jakości komponentów zastosowanych także w naszym flagowym transporcie – CD Xt Signature. CD t wykorzystuje naszą technologię odczytu płyt Servo Evolution zawiera również inne komponenty zwykle zarezerwowane dla urządzeń z dużo wyższych przedziałów cenowych.

Oprogramowanie Servo Evolution dzięki regulowanemu zasilaczowi może pracować z ogromną precyzją, odczytując ogromne ilości danych z dysku i przekazując je do zewnętrznego DAC-a bez dodawania czy odejmowania niczego z muzyki.

Zastosowano również jest obwód przetaktowujący sygnał wykorzystujący sterowany cyfrowo oscylator o małej tolerancji, co w rezultacie daje czysty i pełny dźwięk.

CD t w testach wykazuje się jednym z najniższych w branży współczynnikiem błędu odczytu danych i w rezultacie jest często określany jako najlepszy transport CD w swoim segmencie cenowym.

CD t można połączyć ze wzmacniaczem zintegrowanym 82DAC, przetwornikiem cyfrowo-analogowym lub Pre₂ DAC.

CD t można również rozbudować do CD Xt Signature – najwyższego modelu odtwarzacza CD.

CD t jest audiofilskim transportem CD powszechnie postrzeganym jako najlepszy transport CD w swojej klasie. Użyliśmy w nim wiele technologii z naszego flagowego CD Xt Signature. Dzięki naszemu silnikowi Servo Evolution, CD t sprawia, że odtwarza on oszałamiającej jakości dźwięk.

Servo Evolution

Nasza platforma SE jest specjalnie zaprojektowana do odczytywania danych z płyt CD audio z jak najmniejszą ilością błędów. Aby zapewnić idealną jakość danych hi-fi, Cyrus kontroluje cały elektromechaniczny układ servo zapewniający o wiele doskonalszą jakość dźwięku, niż było to możliwe wcześniej w przypadku konwencjonalnych napędów.

Połączenia

Wyjścia optyczne i koaksjalne umożliwiają połączenie CD t z różnymi przetwornikami DAC. CD t można też podłączyć do innych urządzeń Cyrus i wspólnego nimi sterowania za pośrednictwem połączenia MC-Bus.

Czysta praca transportu

Usuwając z „pokładu” DAC-a CD t działa wyłącznie jako transport cyfrowy. Eliminacja dodatkowych obwodów pozwala CD t skupić się na odtwarzaniu danych i przekazywaniu ich do wyjścia cyfrowego o wysokiej wydajności.

Precyzyjne ładowanie płyty CD

W CD t zastosowano najnowszą generację naszej technologii szczelinowego gniazda” CD. Ten cichy i wąski mechanizm zapewnia wiele korzyści w porównaniu z tradycyjną metodą ładowania płyt CD z jednoczesnym nie zaśmiecaniem przedniego panelu.

Szczegółowe informacje

Regulowany zasilacz pozwala oprogramowaniu Servo Evolution pracować z maksymalną precyzją, odczytując ogromne ilości danych zapisanych na dysku i przesyłać je do zewnętrznego DAC-a, bez dodawania lub zabierania czegokolwiek z sygnału muzycznego. Transport CD t jest wspaniałym partnerem ze zintegrowanym wzmacniaczem z konwerterem cyfrowo-analogowym 82 DAC lub Pre₂ DAC. Dla ostatecznego poprawienia parametrów CD T może być uaktualniony do naszego flagowego transportu CD Xt Signature.

 • Kompatybilność plików/sygnału 16-bit/44.1kHz
 • Pilot zdalnego sterowania iR14
 • Wyjścia cyfrowe 1 x SPDIF optyczne, 1 x SPDIF koaksjalne
 • Port komunikacyjny MC-BUS do komunikacji z innymi komponentami Cyrus
 • Opcjonalne zasilanie - Brak
 • Wymiary (S x W x G) 215 x 73 x 360 mm
 • Waga 4,70 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cyrus objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

Marka: Cyrus Audio
Kolor: Czarny
Wyjścia cyfrowe: Coaxialne, Optyczne