AudioVector R6 Signature Italian Walnut - Cena za 1 sztukę - Raty 0% - Specjalne rabaty

  • szt.
  • 34 000,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Głośniki podłogowe. Cena za 1 sztukę.

AudioVector R6

MOCNY I WYRAFINOWANY GŁOŚNIK DLA WYMAGAJĄCYCH MIŁOŚNIKÓW MUZYKI

Seria R6 to dynamiczne, delikatne, emocjonalnie odkrywcze i naturalne brzmienia z wielką dbałością o szczegóły. Stabilny i łatwo napędzany głośnik, który łączy imponującą wydajność z luksusem i wyrafinowaniem.

Szafy R6 są montowane za pomocą grubych nierezonansowych korpusów ciśnieniowych. Wykonane z twardego drewna o dużej gęstości (HDF) dla najlepszej możliwej wytrzymałości i niskiego rezonansu. Kształt łezki w połączeniu z laminowaną, gęstą, mocną i ciężką tylną przegrodą dodatkowo redukuje niepożądany rezonans obudowy i zapobiega falom stojącym. Po zmontowaniu obudowy są mocno usztywnione wewnętrznie i starannie wytłumione za pomocą strategicznie rozmieszczonych płyt tłumiących Nano Pore.

Zamiast kupować standardowe jednostki napędowe nawet od najlepszych i najbardziej szanowanych producentów, we własnym zakresie konstruujemy naszych kierowców i prosimy najlepszego duńskiego dostawcę o zbudowanie ich dla nas. W ten sposób upewniamy się, że możemy współtworzyć nasze jednostki napędowe z naszymi zwrotnicami, aby stworzyć idealną całość. Aby jeszcze bardziej zwiększyć realizm i wydajność 3D, nowy R6 Arreté wykorzystuje teraz 3-calowy przetwornik średniotonowy firing driver z własną dedykowaną zwrotnicą. Technologia wykorzystująca tylny sterownik zapłonu jest inspirowana naszymi referencyjnymi R11 Arreté i R8 Arreté. Konstrukcja dodaje też doskonale dozowany poziom średnicy. Wyłącznie w R6 Arreté.

Audiovector Freedom to nowa i rewolucyjna technologia uziemienia, która eliminuje zniekształcenia wywołane ruchem między jednostkami napędowymi w głośniku. Waluty przepływające między obudową są przetwarzane i obsługiwane przez nową oddzielną zwrotnicę, która kieruje sygnał do zacisku uziemienia gniazda ściennego lub uziemionego dystrybutora sieciowego. W przeciwieństwie do konwencjonalnej wiedzy waluty te powodują zabarwienie i zniekształcenia pomiędzy jednostkami napędowymi. Balansując i filtrując je przez dedykowany oddzielny filtr i oferując możliwość podłączenia głośników do uziemienia, uzyskujemy czysty, bardzo dokładny, znacznie bardziej realistyczny dźwięk z niskim poziomem szumów. Wyłącznie w R 6 Arreté

Kolory i okleiny

W Audiovector używamy wyłącznie starannie wyselekcjonowanych fornirów z prawdziwego drewna. Oferujemy szeroką gamę wykończeń lakierowanych na zamówienie, które są malowane w Danii.

Standardowe wykończenia: African Rosewood Piano, Black Piano, Italian Walnut Matte, White Piano.

CZARNA KRATKA W ZESTAWIE

R6 WYJAŚNIENIE

NOWE STEROWNIKI DŹWIĘKOWE AUDIOVECTOR

Przetworniki AMT (R6 Avantgarde, R6 Arreté) wyposażone są w ultra-mocne magnesy neodymowe, lekkie, precyzyjnie powlekane membrany mylarowe i są montowane i odsprzęgane od obudowy w 3 punktach, zastrzeżona koncepcja Audiovector o nazwie No Energy Storage (NES). Głośniki wysokotonowe są otwarte do przodu i do tyłu, dzięki czemu mogą się swobodnie poruszać dzięki koncepcji Soundstage Enhancement (SEC). Wszystkie sterowniki są wykonywane ręcznie w Danii.

3-calowy TYLNY STEROWNIK ŚRODKOWY

Aby jeszcze bardziej zwiększyć realizm i wydajność 3D, w nowym R6 Arreté zastosowano teraz 3-calowy przetwornik średniotonowy emitujący dźwięk z tyłu z dedykowaną zwrotnicą. Technologia wykorzystująca tylny sterownik jest inspirowana R8 Arreté. Konstrukcja dodaje doskonale dozowany poziom średnicy. Tylko R 6 Arreté

NOWY SYSTEM COMPOUND BASS

Wszystkie modele R6 (Signature, Avantgarde i Arreté) zostały bogato wyposażone w nowy wewnętrzny system basów. System Audiovector Isobaric Compound Bass (ICB) składa się z 2 ręcznie budowanych głośników basowych, 6,5-calowego wewnętrznego głośnika niskotonowego i 8-calowego zewnętrznego skierowanego w dół głośnika niskotonowego. Masy dwóch zaangażowanych głośników basowych są połączone razem przez uwięzione powietrze w ich wspólnej wewnętrznej obudowie. System „oddycha” przez doskonale dostrojony bas-refleks na froncie głośnika. Taka konstrukcja pozwala basowi wejść w głąb, grać precyzyjnie, dynamicznie i aperiodycznie.

NOWE JEDNOSTKI NAPĘDOWE KARBONOWE AUDIOVECTOR, PRECYZJA I WYSOKA DEFINICJA

Połączenie technologii tytanowej cewki, dużych, mocnych ceramicznych magnesów ferrytowych i sztywnego stopu magnezu tłumiącego turbulencje, 3-punktowych podwieszanych koszy i membran wykonanych z krzyżowo tkanych włókien kompozytowych aramidowych, pozwala nam uzyskać bogaty, czysty i żywy dźwięk. Wszystkie sterowniki są wykonywane ręcznie w Danii.

Marka: AudioVector
Kolor (odcień): Czarny