Salon Audio-Video Instal Audio zaprasza na profesjonalne prezentacje

24-01-2023

Profesjonalne doradztwo i podejście w zakresie Audio-Video.

Oprócz popularnych wielkopowierzchniowych sklepów z elektroniką wciąż działa wiele wyspecjalizowanych salonów audio-wideo prowadzonych zazwyczaj przez pasjonatów, którzy mają starannie dobraną ofertę, są w stanie o danym urządzeniu bardzo wiele powiedzieć i przede wszystkim we właściwy sposób zaprezentować jego możliwości. Specjalistyczne sklepy mają tę przewagę nad marketami, że zazwyczaj dysponują pomieszczeniem prezentacyjnym, gdzie w spokojnej, relaksującej atmosferze można posłuchać swoich płyt na interesującym nas sprzęcie i to w niemal dowolnych konfiguracjach.

Jednym z przykładów salonu działającego na takich zasadach jest nasz salon Audio-Video - Instal Audio z Konina, którego właścicielem jest Andrzej Trzmielewski, pasjonat branży audio, który ma ponad 14-letnie doświadczenie, kocha muzykę i dźwięk na najwyższym poziomie, co sprawiło, że udanie łączy pasję z pracą zawodową. Przez lata sklep nieustannie się rozwijał, systematycznie oferta urządzeń, a w ubiegłym roku firmie udało się pozyskać do współpracy włoskiego producenta wysokiej jakości okablowania audio i wideo.

Odwiedzając nasz salon Instal Audio możecie liczyć na możliwość odsłuchu takich marek audio jak: McIntosh, Sonus faber, Moon, Naim, Focal, AudioVector, Amphion, Innuos, Ricable, Tellurium Q, Primare, Musical Fidelity, Kef, Monitor Audio, Arcam, Cambridge, AudioPhysic, Audiolab, Chord Electronics i wiele innych.

Powierzchnia salonu Audio-Video wynosi 125 metrów kwadratowych i podzielona jest na dwie strefy, ekspozycyjną oraz odsłuchowa. Część odsłuchowa jest o tyle ciekawa, że została zaprojektowana na wzór salonu w domu. Dzięki temu odsłuch sprzętu jest zawsze zbliżony do tego co można uzyskać w warunkach domowych. Ponadto zawsze nasi klienci mogą liczyć na pyszną kawę lub herbatę, która umili odsłuch lub oczekiwanie na podłączenie urządzeń.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, chcących przetestować jakiekolwiek urządzenie audio do nas do salonu, zawsze pomożemy z doborem odpowiedniego zestawu audio lub zestawu kina domowego.

Przeprowadzamy również profesjonalne instalacje w mieszkaniach naszych klientów, które możecie zobaczyć tutaj.

Poza możliwością płatności kartą i gotówką oferujemy również możliwość płatności za pośrednictwem Rat 0% oraz Leasingu.