Kolumny firmy Rosso Fiorentino - Dostępne w salonie InstalAudio!

2

Firma Rosso Fiorentino zajmuje się produkcją audiofilskich kolumn, które zachwycają jakością dźwięku oraz wyglądem pod każdym względem.

Rosso Fiorentino to coś więcej niż tylko producent głośników.

Wielokrotnie nagradzane kolumny firmy Rosso Fiorentino zostały stworzone w oparciu o toskańskie pochodzenie firmy, przez co ucieleśniają duszę miejsca, w którym powstają. Ich brzmienie oddaje charakter swojego pochodzenia… proste, esencjonalne, zawsze dbające o proporcje i detale, stworzone, by trwać.

Kilka słów od założyciela firmy:

,,Od samego początku chciałem, aby RF różnił się od innych marek absolutną wydajnością akustyczną, wyrafinowanym kunsztem i włoską elegancją. Za pomocą systemów Rosso Fiorentino pragnę przekazać słuchaczom naszą kulturę, głęboko zakorzenioną we wszystkich członkach naszej firmy, opartą na wspólnej pasji do muzyki na żywo, w dziedzinie elektroakustyki i instynktownym dążeniu do elegancji.''

Pasja, jakość i historia

Projekty kolumn Rosso Fiorentino są wykonywane przez Francesco Rubenni i jego współpracowników. Francesco śledzi każdy etap procesu twórczego, od początkowych pomysłów po pierwsze szkice na papierze, które następnie stają się techniczne, skomputeryzowane i ostatecznie gotowe do symulacji i optymalizacji metod i procesów produkcyjnych.

Francesco Rubenni i jego współpracownicy kierują się niezrównaną pasją do muzyki i elektroakustyki. Każdy nowy projekt jest wyzwaniem, ciągłym poszukiwaniem nowych sposobów na osiągnięcie lepszych wyników, ale jednocześnie nigdy nie zapominając o ostatecznym celu… emocjonalnej przyjemności ze słuchania muzyki.