KEF LS60 Wireless - Premiera

11-05-2022

KEF LS60 Wireless

Firma KEF świętując 60 lat innowacji akustycznych, postanowiła z tej okazji przedstawić nowy model w swojej ofercie - LS60 Wireless czyli aktywne kolumny podłogowe które są wizją przyszłościowego dźwięku o wysokiej wierności. Kultowa smukła konstrukcja jest dziełem Michaela Younga i zespołu projektowego KEF.

LS60 Wireless to w pełni aktywny, bezprzewodowy system stereo, głośników podłogowych o wysokiej wydajności i wysokiej rozdzielczości, które idealnie nadają się do średnich i dużych pomieszczeń. LS60 oferują te same funkcje przesyłania strumieniowego oraz łączności, co model z tej samej serii - LS50 Wireless 2.

Kolumny LS60 Wireless, tak jak i LS50 Wireless 2 zostały wyposażone w innowacyjną technologię firmy KEF - MAT.

Bezprzewodowe lub przewodowe

LS60 Wireless oferuje wybór bezprzewodowego połączenia między głośnikami lub połączenia przewodowego, aby zmaksymalizować wydajność. Można również użyć inteligentnego bezprzewodowego połączenia międzygłośnikowego o niskim opóźnieniu, aby uzyskać wyjątkowo niezawodny, bezprzewodowy odsłuch do 24bit/96kHz lub połączenie przewodowe z rozdzielczością do 24bit/192kHz.

Technologie KEF zawarte w LS60 Wireless:

Single Apparent Source

Sercem LS60 Wireless jest technologia Single Appparent Source zaadaptowana z flagowego głośnika Blade. Ma na celu osiągnięcie akustycznego ideału źródła punktowego, w którym niskie, średnie i wysokie częstotliwości promieniują z jednego punktu. To właśnie sprawia, że LS60 Wireless jest niezwykle spójny, z bardziej precyzyjnym i czystym dźwiękiem w całym paśmie.

Uni-Q

Technologia Uni-Q jest budulcem charakterystycznego brzmienia KEF. Zaprojektowana, aby działać jak najlepiej w LS60 Wireless, niezwykły układ przetworników Uni-Q 12. generacji działa jako jednopunktowe źródło, powiększa „sweet spot” i rozprasza dźwięk bardziej równomiernie, pozwalając wszystkim siedzącym w różnych miejscach w pomieszczeniu doświadczyć tego samego naturalnie, szczegółowego dźwięku.

Metamaterial Absorption Technology (MAT)

LS60 Wireless korzystają z najnowszej innowacji akustycznej: Technologii Absorpcji Metamateriału (MAT™). MAT™ to wysoce złożona struktura przypominająca labirynt, która pochłania 99% niechcianego dźwięku z tyłu przetwornika, eliminując wynikające z tego zniekształcenia i zapewniając czystszy, bardziej naturalny dźwięk.

Uni-Core

LS60 Wireless wykorzystują rewolucyjną technologię Uni-Core, która na nowo definiuje rozmiar w porównaniu z wydajnością. Dwie pary przetworników basowych Uni-Core są zamontowane tyłem do siebie w układzie z redukcją siły, dzięki czemu wibracje obudowy są praktycznie wyeliminowane. Wraz z dźwiękiem przestrzennym przetwornika P-Flex i technologią Smart Distortion Control, bas jest zrównoważony, szczegółowy, głęboki i mocny.

Kolumny LS60 występują w trzech wariantach kolorystycznych:

  • Titanium Grey
  • Mineral White
  • Royal Blue

Więcej informacji na temat KEF LS60:

Instal Audio - Ekspert w zakresie usług Audio-Video.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, nasz wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem, sprosta każdemu wyzwaniu.