Jesteśmy oficjalnym partnerem marki Unitra!

18-11-2023

Jesteśmy oficjalnym partnerem marki Unitra!

Cieszymy się ogromnie z możliwości współpracy i chcielibyśmy podzielić się z Wami tą ekscytującą wiadomością: Instal Audio z dumą ogłasza, że została oficjalnym partnerem marki Unitra! To dla nas wielki zaszczyt móc nawiązać współpracę z tak renomowanym producentem w branży audio.

Historia i ponowny powrót marki Unitra

Marka Unitra to nieodłączna część historii polskiego przemysłu elektronicznego. Założona w latach 50. XX wieku, szybko stała się symbolem wysokiej jakości sprzętu audio i elektronicznego w Polsce. Jej produkty zdobyły uznanie nie tylko na krajowym, lecz także na międzynarodowym rynku.

Jednakże, z biegiem lat i zmianami w rynku elektroniki użytkowej, marka ta zeszła nieco ze sceny. Ale teraz, z dumą możemy ogłosić, że Unitra powraca ze wspaniałymi rozwiązaniami audio, łącząc w sobie dziedzictwo jakości z nowoczesnym podejściem do technologii.

Ponowne pojawienie się marki Unitra na rynku audio oznacza dla naszej firmy nie tylko możliwość prezentacji wysokiej jakości produktów, ale także kontynuację ducha innowacji i pasji, które zawsze towarzyszyły tej marce.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, Facebooka oraz TikToka gdzie będziemy regularnie prezentować najnowsze produkty marki Unitra oraz dzielić się naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat ich sprzętu.