Instal Audio na Audio Show Warszawa 2023: EverSolo, Rosso Fiorentino, Ricable - Perfekcyjna jakość!

20-10-2023

Jesteśmy dumni ogłosić nasze uczestnictwo w tegorocznych targach Audio Show, które odbędą się na PGE Narodowym. Jako firma Instal Audio, oficjalny dystrybutor prestiżowych marek takich jak EverSolo, Rosso Fiorentino oraz Ricable, mamy przyjemność zaprosić Was na to wyjątkowe wydarzenie.

Co możecie spodziewać się od nas na Audio Show?

  • Najnowsze rozwiązania audio: Przygotowaliśmy dla Was unikalną okazję, aby eksplorować najnowsze i najwyższej jakości produkty od EverSolo, Rosso Fiorentino oraz Ricable.
  • Ekspert doradztwo: Nasz zespół ekspercki będzie dostępny, aby odpowiedzieć na Wasze pytania i opowie o sprzęcie audio, który najlepiej odpowiada Waszym potrzebom.
  • Wysokiej jakości kable audio: Jeśli zależy Wam na doskonałym brzmieniu, koniecznie odwiedźcie nasze stoisko, aby zapoznać się z kablami audio najwyższej jakości od Ricable. Każdy detal ma znaczenie, a dobre kable to klucz do doskonałego dźwięku.
  • Znajdziecie nas na PGE Narodowym, poziom 1, stoisko W12. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w świecie dźwięku i doświadczyć audiofilskich emocji.