Emotiva BasX A1 / BasX PT2 / BasX TA2 - Premiera

12-01-2023

Emotiva BasX A1 / BasX PT2 / BasX TA2 - Premiera

Najnowsze produkty firmy Emotiva z serii BasX już dostępne!

Najnowsza elektronika użytkowa firmy Emotiva idealnie uzupełnia oferta, pozwalając klientom na szeroką dowolność w zakresie doboru urządzeń.

Emotiva BasX A1 - Wzmacniacz / Końcówka mocy (Monoblok)

Emotiva BasX A1 to monoblokowy wzmacniacz / końcówka mocy, która dostarcza 200 watów przy 8 omach i 325 watów przy 4 omach, ze znamionowym współczynnikiem THD+N < 0,02% i stosunkiem sygnału do szumu ważonym A wynoszącym 112 dB. BasX A1 jest wyposażony w wytrzymały liniowy zasilacz, wysokiej jakości wzmocnienie klasy A/B, przezroczystą ochronę przed awariami oraz wejście i wyjście wyzwalające. Wysokiej jakości niesymetryczne wejście RCA zgodne ze standardem przemysłowym umożliwia używanie BasX A1 z prawie każdym przedwzmacniaczem lub procesorem, a pięciodrożne terminale głośnikowe klasy audiofilskiej akceptują wtyki bananowe, widełki lub gołe przewody. Dzięki tym cechom BasX A1 zapewnia prawdziwie audiofilską wydajność i jakość dźwięku w niezwykle przystępnej cenie.

Oprócz funkcji, które dzieli z innymi wzmacniaczami mocy z serii BasX, jako prawdziwy monoblok BasX A1 oferuje również kilka innych korzyści, które docenią oddani audiofile. Monobloki dają najwyższą pewność, że nie będzie niepożądanej interakcji między kanałami. Sygnał audio dla każdego kanału jest obsługiwany przez oddzielny wzmacniacz, zasilany własnym zasilaczem, umieszczonym w oddzielnej obudowie. Daje to również możliwość zminimalizowania długości kabli głośnikowych poprzez umieszczenie każdego wzmacniacza blisko głośnika, który zasila.

Po prostu wybierz tyle monobloków BasX A1, ile potrzebujesz dzisiaj… lub użyj ich dla swoich najważniejszych kanałów już dziś i zmodernizuj inne kanały później. I oczywiście BasX A1 to także świetny sposób na ulepszenie kanału centralnego, aby pasował do głównej pary stereo.

Emotiva BasX PT2 - Przedwzmacniacz liniowy (Stereo)

BasX PT2 pozwala doświadczyć elastyczności i doskonałej jakości dźwięku. Wszystko to zostało osiągnięte dzięki oddzielnym komponentom audiofilskim w zaskakująco przystępnej cenie. PT2 to wysokiej jakości przedwzmacniacz stereo, który zawiera wysokiej jakości stereofoniczny tuner FM, dużą liczbę wejść dla źródeł analogowych o poziomie liniowym, wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy z wieloma wejściami cyfrowymi dla wszystkich cyfrowych źródeł audio, w tym wysokiej Asynchroniczne wejście USB o wysokiej rozdzielczości i wbudowany odbiornik Bluetooth obsługujący AptX HD oraz wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący zarówno wkładki z ruchomym magnesem (MM), jak i ruchomą cewką (MC). PT2 można obsługiwać za pomocą prostych elementów sterujących na panelu przednim lub za pomocą dołączonego pilota na podczerwień. Intuicyjny system menu sprawia, że PT2 jest łatwy w konfiguracji i obsłudze, a duży jasnoniebieski wyświetlacz VFD na przednim panelu jest łatwy do odczytania i przez cały czas pokazuje dokładnie, co się dzieje. Połącz PT2 ze wzmacniaczem / końcówką mocy i parą głośników, aby uzyskać świetnie brzmiący system stereo lub użyj Bass Management, aby dodać zasilany subwoofer, co pozwoli zbudować kompletny audiofilski system 2.1-kanałowy.

Nowy BasX PT2 opiera się na dziedzictwie urządzeń firmy Emotiva PT-100 i PT1 oraz dodaje kilka ważnych funkcji, aby zapewnić Ci kolejny krok w ewolucji niedrogich komponentów audiofilskich. PT2 oferuje więcej wejść, kompletny aktywny analogowy system zarządzania basami, tuner FM, który umożliwia dostrajanie stacji FM bezpośrednio z pilota, zestaw wejść Home Theater Bypass i elegancki, nowoczesny design. Jeśli czekałeś, aby doświadczyć elastyczności i wydajności oddzielnych komponentów, nadszedł czas.

Emotiva BasX TA2 - Wzmacniacz zintegrowany (Stereo)

BasX TA2 pozwala doświadczyć elastyczności i doskonałej jakości dźwięku, które można osiągnąć dzięki oddzielnym komponentom audiofilskim w zaskakująco przystępnej cenie. TA2 łączy wysokiej jakości przedwzmacniacz stereo i wysokiej jakości wzmacniacz stereo w jednej obudowie.

Sekcja przedwzmacniacza TA2 zawiera wysokowydajny stereofoniczny tuner FM, dużą liczbę wejść dla źródeł analogowych o poziomie liniowym, wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy z wieloma wejściami cyfrowymi dla wszystkich cyfrowych źródeł dźwięku, w tym asynchroniczne złącze USB o wysokiej rozdzielczości wejście i wbudowany odbiornik Bluetooth obsługujący AptX HD oraz wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący zarówno wkładki z ruchomym magnesem, jak i ruchomą cewką. Sekcja wzmacniacza zawiera transformator toroidalny i obwody wyjściowe klasy A/B o prawdziwie audiofilskiej jakości, które zapewniają wystarczającą moc do napędzania dowolnych głośników do satysfakcjonujących poziomów odsłuchu.

TA2 można obsługiwać za pomocą prostych elementów sterujących na panelu przednim lub za pomocą dołączonego pilota na podczerwień. Intuicyjny system menu sprawia, że TA2 jest prosty w konfiguracji i obsłudze, a duży jasnoniebieski wyświetlacz VFD na przednim panelu jest łatwy do odczytania i przez cały czas pokazuje dokładnie, co się dzieje. Możesz połączyć TA2 z dobrą parą głośników, aby uzyskać świetnie brzmiący system stereo, lub użyj Bass Management, aby dodać zasilany subwoofer do audiofilskiej jakości systemu 2.1-kanałowego lub podłączyć TA2 do zewnętrznego wzmacniacza głównego.

Nowy BasX TA2 opiera się na spuściźnie urządzeń firmy Emotiva TA-100 i TA1 oraz dodaje kilka ważnych funkcji, w tym mocniejszy system zarządzania basami i zestaw wejść Home Theater Bypass, a także znacznie większą moc wyjściową, aby zapewnić Ci kolejny krok w ewolucji przystępnych cenowo komponentów audiofilskich. Jeśli czekałeś, aby doświadczyć elastyczności i wydajności oddzielnych komponentów, nadszedł czas.

UWAGA: BasX TA2 nie zastępuje BasX TA1! Model BasX TA1 jest sporo tańszy i będzie wciąż funkcjonował w ofercie jako najtańszy „pełnofunkcyjny” produkt Emotiva.