![]() Zapraszamy do sklepu www.instalaudio.pl |
Instal Audio Andrzej Trzmielewski Ul. Józefa Piłsudskiego 22b 62-500 Konin +48 732 457 677 +48 732 458 677 |
Nordost Leif 3 White Lightning 3 Analog Interconnects XLR - 2x1.0m - Przewód Analogowy. Cena za 1 kpl.
Leif – Uniwersalny system okablowania
Kable z serii Leif firmy Nordost to podstawowy wybór dla audiofilów poszukujących wysokiej jakości okablowania w przystępnej cenie. Rodzina Leif wykorzystuje metody naukowe oraz technologie, które zostały opracowane podczas tworzenia flagowych serii Nordost Valhalla i Odin, i stosuje ich podstawowe zasady, aby wydobyć dynamiczne, niskostratne i realistyczne brzmienie nawet z mniej zaawansowanych komponentów i głośników.
Kable Leif są zbudowane z rdzeniowych przewodników z miedzi beztlenowej OFC, pokrytych srebrem, które stanowią podstawę wysokiej jakości dźwięku Nordost. Przewodniki te są następnie poddawane innowacyjnemu procesowi ekstrudowania FEP, gdzie każdy z nich jest indywidualnie zamykany w izolacji z FEP.
Technika ta znacząco redukuje właściwości dielektryczne kabli, co wpływa na zwiększenie szybkości sygnału i precyzji transferu sygnału.
Dodatkowo, kable Leif są zaprojektowane z konstrukcją o mechanicznym dostrojeniu, optymalizującą wymiary i odstępy przewodników w celu dalszego ograniczenia efektów dielektrycznych.
WHITE LIGHTNING
Linia White Lightning to podstawowy poziom w rodzinie Leif. Interkonekty i kable głośnikowe White Lightning wykorzystują rdzeniową konstrukcję kabli Nordost, opartą na srebrzonych, solidnych przewodnikach rdzeniowych oraz innowacyjnym procesie ekstrudowania FEP, co pozwala na uzyskanie wyrafinowanego i przestrzennego brzmienia nawet w podstawowych systemach audio.
WHITE LIGHTNING 3 ANALOGOWE INTERKONEKTY
White Lightning to podstawowy analogowy interkonekt Nordost, który mimo swojej podstawowej klasy, jest starannie zaprojektowany, aby wznieść jakość dźwięku na wyższy poziom.
Interkonekt White Lightning 3 składa się z czterech srebrzonych przewodników rdzeniowych z miedzi OFC o średnicy 26 AWG, ułożonych w geometrię skręcanej pary. Każdy przewodnik jest izolowany wysokiej jakości FEP, pokryty dwoma ekranami i zakończony złoconymi wtykami Neutrik Profi RCA lub Neutrik XLR. Taka konstrukcja skutecznie redukuje zakłócenia i zachowuje integralność sygnału audio, zapewniając szybki przekaz oraz minimalne straty, co pozwala na pełne oddanie mocy i dynamiki muzyki.
Specyfikacja techniczna: