Zapraszamy do sklepu
www.instalaudio.pl
Instal Audio Andrzej Trzmielewski
Ul. Józefa Piłsudskiego 22b
62-500 Konin
+48 732 457 677
+48 732 458 677

Nordost Odin 2 Zworki

Kategorie > Przewody > Zworki głośnikowe
main
Producent: Nordost
Kod producenta: O2J1
32 709,00 zł

ODIN / ODIN 2 SUPREME KABLE REFERENCYJNE

Linia kabli Supreme Reference firmy Nordost jest kulminacją ponad dwóch dekad badań i rozwoju, osiągnięć i jeszcze dalszych postępów w branży hi-fi. Oryginalne kable Odin na nowo zdefiniowały reprodukcję dźwięku, wykorzystując najbardziej postępowe techniki naukowe swoich czasów, naprawdę odtwarzając muzykę jako formę sztuki, jaką ma być. Odin 2 przekracza granice dźwiękowe wyznaczone przez swojego poprzednika, aby osiągnąć efekt, o którym nigdy wcześniej nie sądzono, że jest możliwy. Największe osiągnięcie Nordost i szczyt projektu okablowania pozwala zniknąć systemom dźwiękowym, pozostawiając słuchaczom każdy aspekt występu na żywo, aby pojawił się na swoim miejscu. Obie rodziny z naszej serii Supreme Reference Cable wzmocnią wysokiej klasy systemy dźwiękowe na nowy poziom i pozwolą słuchaczom w końcu cieszyć się nieosiągalnym dźwiękiem, którego szukali.

ODIN 2 SUPREME KABLE REFERENCYJNE

Od prawie ćwierć wieku Nordost wyznacza standardy w dziedzinie dźwięku hi-fi dzięki swoim znakomitym kablom audio. Po raz pierwszy uznany za przełomowy projekt płaskich kabli głośnikowych, Nordost został później doceniony za rewolucyjną serię Valhalla, która utrzymywała swój status audiofilskiego odniesienia przez ponad dekadę, tylko po to, by zaszokować branżę i ponownie prześcignąć Odina.

Od 2008 roku Odyn uosabia idola, na cześć którego został nazwany. Odin, Supreme Reference Range firmy Nordost, został zaprojektowany w celu ułatwienia doskonałej reprodukcji dźwięku. Korzystając z najnowocześniejszej technologii swoich czasów, Nordost odniósł sukces, a przynajmniej tak myśleli. Jednak w ciągu ostatnich sześciu lat nie tylko rozwinęła się technologia, ale także standardy firmy Nordost.

Dziś, po latach szeroko zakrojonych badań i rozwoju, wielkiej pomysłowości i szerokim zastosowaniu wiedzy branżowej, Nordost może z całą stanowczością stwierdzić, że Odin 2 jest szczytem projektowania kabli. Uwolnienie każdego aspektu występu na żywo - delikatnych niuansów, huczących crescendo, natychmiastowej reakcji staccato, a nawet precyzji w przestrzeni i synchronizacji między nutami - kable Odin 2 są niezrównane. Trzeba usłyszeć taki występ, aby uwierzyć. Odin 2 nie tylko wyznacza standardy; zdmuchuje standardy.

ODIN 2 BI-WIRE JUMPERS

Aranżacja najlepszego systemu audio HiFi wymaga pasji, cierpliwości i poświęcenia. Jeśli po latach zawalonych scen dźwiękowych, zabiegów w pomieszczeniu i ulepszeń, uzyskasz idealną kombinację komponentów i wreszcie będziesz w stanie odsłonić muzykę w jej najprawdziwszej formie - nie odpuszczaj. Niespełniające normy okablowanie, nawet izolowane na ostatnich kilku centymetrach, może zrujnować wydajność Twojego systemu dźwiękowego.

Kable połączeniowe Bi-Wire Odin 2 to idealne rozwiązanie dla właścicieli głośników dwuprzewodowych, którzy już zainwestowali w kable głośnikowe Odin. Kable połączeniowe Odin 2 są rozszerzeniem filozofii projektowej zawartej w kablach głośnikowych Odin 2. Korzystają z opatentowanej przez firmę Nordost technologii Dual Mono-Filament i wytłaczania FEP o wysokiej czystości klasy 1.003. Ich 13 posrebrzanych przewodników z litego rdzenia jest starannie rozmieszczonych i precyzyjnie rozmieszczonych po obu stronach wydrążonego rdzenia wewnętrznego, aby zapewnić doskonały interfejs mechaniczny. Poprzez integrację specjalistycznych kabli połączeniowych Odin 2 Bi-Wire firmy Nordost w swoim systemie, nie tylko korzystasz z najnowocześniejszej technologii i poprawiasz ogólną wydajność swoich głośników - zapewniasz spójną sygnaturę dźwiękową w całym systemie. .

Długość: 0.6m 32709
Długość: 1.0m 65409