Topping E50 Black - Raty 0% - Specjalne Kody Rabatowe - Instal Audio Konin

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3241
  • Producent: TOPPING
  • Dostępność: Produkt dostępny. Wysyłka 24h Produkt dostępny. Wysyłka 24h
  • szt.
  • 1 190,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Topping E50 Black - Przetwornik cyfrowo-analogowy. Cena za 1 sztukę.

Oferowany przez nas produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Topping E50 Black

Topowy zbalansowany przetwornik cyfrowo-analogowy E50 ES9068AS XMOS XU216 MQA 32bit 768kHz DSD512

Dzięki starannemu projektowi i regulacji, Topping E50 zapewnia zniekształcenia tak niskie, jak 0,000009% i zakres dynamiki 126 dB, zapewniając doskonałą jakość dźwięku. To sprawia, że ​​E50 nadaje się do wszystkich zastosowań: wysokiej jakości systemu PC-HIFI, telefonu komórkowego/tabletu OTG, zewnętrznego odtwarzacza CD/DAC gramofonu, zewnętrznego cyfrowego przetwornika cyfrowo-analogowego DAC, przetwornika cyfrowo-analogowego TV i tak dalej.

Układ DAC ES9068AS

E50 wykorzystuje najnowszy wysokowydajny układ DAC ES9068AS. Dzięki naszej doskonałości w projektowaniu i inżynierii zapewnia realistyczną i przejrzystą jakość dźwięku.

Etap konwersji cyfrowo-analogowej E50 wykorzystuje najnowszy układ DAC ESS ES9068AS, zapewniając przejrzysty, szczegółowy dźwięk. Urządzenie zapewnia tym samym doskonałą wydajność przy bardzo niskich zniekształceniach 0,00009% lub zakresie dynamicznym 126dB.

USB obsługuje dźwięk o wysokiej rozdzielczości DSD512 i PCM768kHz

Wejście USB E50 ma szeroki zakres kompatybilności: Windows 10, MAC, Linux, 10S, Android może być plug and play. Tylko w przypadku aplikacji Windows ASIO należy zainstalować sterownik i skonfigurować go.

Wejście USB wykorzystuje drugi 16-rdzeniowy procesor XU216 XMOS, który oferuje obsługę 32-bitowego PCM 768 kHz, natywnego dźwięku DSD512 o wysokiej rozdzielczości i pełnego dekodowania MQA. Również w aplikacji ASIO dostosowaliśmy sterownik Thesyon dla Win10 (częstotliwość próbkowania obsługiwana przez różne systemy operacyjne może się różnić w zależności od samego systemu operacyjnego).

Koncentryczne i optyczne (Toslink) również mają doskonałą wydajność

W E50 tradycyjne wejście optyczne i koncentryczne obsługuje nie tylko 24-bitowy 192kHz PCM, ale także obsługuje renderowanie DSD64 i MQA Dop.

Ultra niski jitter dla wejść USB

Wykorzystanie CPLD do przetwarzania zegara i znacznej optymalizacji sygnału cyfrowego osiągnęło niesamowite możliwości tłumienia jittera. Zastosowanie nowej technologii sprawia, że ​​kryształ femtosekundowy i zewnętrzny zegar nie są już potrzebne do tłumienia drgań.

Zasilanie 5V

E50 korzysta z zasilacza DC5V, łatwo dostępnego niemal w każdym miejscu. Możesz go zasilać przez port USB w komputerze, ładowarkę do telefonu komórkowego, a nawet power bank.

Uwaga: produkt nie zawiera zasilacza 5V.

Wszystkie wejścia obsługują funkcję automatycznego włączania/wyłączania

Funkcja automatycznego włączania / wyłączania aparatu E50 zostanie automatycznie włączona i ustawiona na wejście, na którym sygnał jest prawidłowy. A gdy sygnał wyboru E50 jest nieważny przez 1 minutę, E50 wyłączy się automatycznie.

Wybieralne porty wyjściowe

Topping E50 ma w pełni zbalansowane wyjście TRS i pojedyncze wyjście RCA. Możesz wybrać wyjście „Tylko TRS”, „Tylko RCA” lub „TRS + RCA”, aby dostosować je do różnych zastosowań w wielu systemach.

Należy pamiętać, że wyjście TRS E50 nie obsługuje żadnego adaptera do konwersji na single-ended, ani nie może być bezpośrednio podłączone do słuchawek.

Funkcja przedwzmacniacza

Topping E50 ma funkcję przedwzmacniacza, dzięki czemu można sterować głośnością wyjściową za pomocą pilota, co jest bardzo wygodne po podłączeniu do wzmacniacza mocy lub głośników monitorujących.

Topping L50 to najlepszy wzmacniacz słuchawkowy dla Topping E50

L50 i E50 mają w pełni dopasowane języki i style projektowania, a sygnały mogą być przesyłane w sposób zrównoważony przez TRS. Topping L50 nadaje się do prawie wszystkich typów słuchawek.

Marka: TOPPING