Tellurium Q Blue II Waveform II Digital RCA - Raty 0% - Specjalne Kody Rabatowe - Instal Audio Konin

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 511
  • Producent: Tellurium Q
  • Dostępność: Produkt dostępny. Wysyłka 24h Produkt dostępny. Wysyłka 24h
  • szt.
  • 1 300,00 zł 1 300,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Tellurium Q Blue II Waveform II™ Digital RCA - Wysokiej jakości przewód coaxialny. Cena za 1 sztukę.

Oferowany przez nas produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Tellurium Q Blue II Waveform II™ Digital RCA

Blue Waveform II jest podstawowym przewodem coaxialnym marki Tellurium Q oraz jest ulepszoną wersją poprzedniego modelu - Waveform, zachowuje jego podejście architektoniczne do poprawy sygnału cyfrowego. Kiedy użytkownik podłączy przewód do swojego systemu audio usłyszy różnicę w dźwięku, pozwala to zrozumieć że może dziać się więcej niż tylko sygnał binarny (1 lub 0).

Seria Blue

Ciepłe i wyrozumiałe dla systemów z lekką krawędzią lub dla tych, którzy lubią bardziej płynną, wyluzowaną prezentację. Blue i Ultra Blue są szczególnie dobre dla AV i kina domowego.

Seria Waveform II™

Blue II Waveform II™ Digital tak samo jak wszystkie inne kable marki Tellurium Q jest również ręcznie budowany w Wielkiej Brytanii, co gwarantuje jego najwyższą jakość. Do niedawna sam pomysł ulepszania drogi, jaką pokonuje sygnał cyfrowy była przez wielu po prostu wyśmiewana. Dziś coraz więcej osób przyjmuje do wiadomości, że jednak da się to zrobić, a efekty są słyszalne. Przesył sygnału cyfrowego nie polega tylko i wyłącznie na transmisji na przemian sygnałów i przerw między nimi, czy też zer i jedynek, jak to się wszystkim wydaje. I owszem, tak właśnie odczytuje się sygnał cyfrowy, a każda inicjacja wysłania kolejnego sygnału, bądź zrobienia przerwy zabiera pewien, nawet jeśli bardzo krótki, czas. Jakakolwiek niedokładność pojawiająca się gdzieś na ścieżce sygnału ma wpływ na ten proces, zmieniając odstępy między zerami a jedynkami, co w efekcie wpływa na jakość dźwięku.

Byliśmy tak zadowoleni z wyników naszych badań nad tym zjawiskiem, iż złożyliśmy wniosek patentowy dotyczący naszej serii kabli “Waveform” . Kable te przenoszą transmisję sygnały cyfrowego na nowy poziom.

Wyniki naszych badań pokazują, że podejście do sygnału cyfrowego jako tylko i wyłącznie przesyłu zer i jedynek jest po części błędne. Nie można bowiem zapominać w jaki sposób i w jakim celu przesyła się sygnał cyfrowy. Nie ma tu magicznego przełącznika, który wysyła (1), albo przestaje wysyłać (0) sygnał w sposób perfekcyjnie natychmiastowy, pomijając prawa fizyki. Jedynki i zera są wysyłane w postaci sygnałów elektrycznych, które podlegają wpływom wielu czynnikom w taki sam sposób, jak wiele innych rodzajów sygnału.

Otwierający ofertę marki Tellurium Q, kabel Blue II Waveform II™ zbudowany jest podobnie do wyższych modeli kabli cyfrowych z serii Waveform II™, czyli modelu Black i Silver. Celem takiej budowy kabla jest zapobieganie powstawaniu zjawiska jittera.

Marka: Tellurium Q
Rodzaj: Coaxial - 1RCA-1RCA