OUTLET - Kef LSX Gloss White - Cena za 1 sztukę - Raty 0% - Specjalne rabaty - Instal Audio Konin

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3022
  • Producent: Kef
  • Dostępność: Produkt dostępny. Wysyłka 24h Produkt dostępny. Wysyłka 24h
  • szt.
  • 2 649,00 zł 2 119,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Głośniki podstawkowe aktywne. Cena za 1 sztukę.

Produkt ekspozycyjny. Pilot nosi ślady użytkowania. Głośniki w stanie idealnym.

Nadaj swojej muzyce przestrzeń, na jaką zasługuje.

Od strumieniowania po gry, od telewizji po muzykę w wielu pokojach - LSX jest przeznaczony do wszystkich Twoich potrzeb w zakresie rozrywki domowej. Graj w to, co lubisz, jak chcesz i gdzie chcesz - i doświadcz tego wszystkiego we wspaniałym stereo wysokiej rozdzielczości.

Wygoda i łączność bezprzewodowa. Emocje i szczegóły prawdziwego stereo o wysokiej rozdzielczości. A wszystko to w kompaktowym systemie stworzonym tak, aby pasował prawie wszędzie. LSX to system głośników zaprojektowany w taki sposób, w jaki słuchamy dzisiaj muzyki.

Odtwarzaj cokolwiek. Usłysz wszystko.
Od transmisji strumieniowej po gry, od telewizji po muzykę w wielu pomieszczeniach, LSX jest przeznaczony do wszystkich potrzeb związanych z rozrywką w domu. Graj w to, co lubisz, jak lubisz, gdzie lubisz - i doświadczaj wszystkiego z niesamowitym dźwiękiem stereo o wysokiej rozdzielczości.

Stereofonia. Poczuj wydajność.
Dzięki dwóm głośnikom ustawionym osobno, możesz doświadczyć muzyki jako sceny dźwiękowej 3D, z obrazowaniem punktowym i wyczuciem obecności. Różnica polega na tym, że słuchasz tylko muzyki i naprawdę ją czujesz.

Apple AirPlay 2*
LSX jest wyposażony w Apple AirPlay 2, który za jednym dotknięciem ekranu lub wydania żądania Siri odblokowuje świat dźwięku w wielu pomieszczeniach. Możesz bezprzewodowo przesyłać wszystkie ulubione stacje muzyczne, zapewniając płynną kontrolę nad urządzeniami iPhone, iPad i Mac.
(* dostępne na początku 2019 r.)

Cała muzyka na ziemi.
Dzięki wbudowanym funkcjom Spotify Connect i Tidal cała muzyka, którą kochasz, jest na wyciągnięcie ręki. Przesyłaj strumieniowo z chmury lub bezpośrednio z napędu NAS lub komputera przez DLNA w pełni bezprzewodowo z rozdzielczością 48 kHz / 24 bity (lub 96 kHz / 24 bity za pomocą opcjonalnego połączenia przewodowego). Lub po prostu użyj Bluetooth.

Łatwe słuchanie.
Łączenie się z Wi-Fi zajmuje chwilę w aplikacji KEF Control i pozwala na bieżąco śledzić najnowsze oprogramowanie, dzięki czemu Twoje głośniki są przyszłościowe i zawsze aktualne.

Dźwięk.
LSX wykorzystuje zaawansowaną technologię akustyczną KEF, funkcje, które są zarezerwowane dla znacznie większych głośników hi-fi. Przygotuj się na wywołujący gęsią skórę poziom realizmu i dokładności brzmienia.

Uni-Q.
LSX zawiera przełomową technologię przetworników Uni-Q firmy KEF. Umieszczając głośnik wysokotonowy w środku stożka niskotonowego, radykalnie poprawia się obraz stereo. To nie tylko sprawia, że ​​muzyka wydaje się czystsza, bardziej szczegółowa i realistyczna, ale także w szerszym obszarze odsłuchowym.

Wyprofilowana przegroda, po to by słyszeć muzykę a nie głośnik

Zoptymalizowana za pomocą analizy elementów skończonych, profilowana przegroda LSX poprawia rozproszenie dźwięku, zapewniając, że fale dźwiękowe przemieszczają się na zewnątrz i nie odbijają się wokół powierzchni obudowy. Wynik? Czystszy dźwięk, z mniejszym zabarwieniem obudowy.

DSP. Małe głośniki, duży dźwięk.

LSX korzysta z KEF Music Integrity Engine ™ - opracowanego na zamówienie cyfrowego przetwarzania sygnału, które pomaga głośnikom zapewnić przezroczysty bas z doskonałym rozszerzeniem, jednocześnie redukując zniekształcenia. Możesz więc wypełnić swój pokój bogatym, pełnym dźwiękiem.

Bez kabli Bez kompromisów.

Bez potrzeby podłączania dwóch głośników za pomocą kabla, bez martwienia się o osobne wzmacniacze lub inny sprzęt, możesz ustawić je w dowolnym miejscu. Nie rezygnując z jakości dźwięku.

Kolory i tkaniny.
Niezależnie od tego, jaki masz styl, możesz wybrać LSX. System dostępny jest w pięciu kolorach i jest pokryty tkaniną przemysłową autorstwa duńskiego projektanta tkanin współczesnych Kvadrat. Te drobne szczegóły sprawiają, że LSX jest przyjemny w dotyku, a także atrakcyjny dla oka.

Zaprojektowane przez Michael'a Young'a.
Nadzorowany przez renomowanego projektanta, Michaela Younga, konstrukcja LSX zapewnia doskonałą równowagę formy i funkcji. Starannie przemyślane szczegóły zawierają akcenty kolorystyczne i diodę LED zmieniającą kolor, aby subtelnie wskazać, które źródło zostało wybrane.

- Dwudrożny, aktywny audiofilski głośnik cyfrowy z 4-calowym przetwornikiem Uni-Q.
- Unikalny algorytm korygujący czas i fazę DSP Music Integrity Engine firmy KEF
- Aktywny system czterech wzmacniaczy (2 x 30 W + 2 x 70 W Klasa D)
- Konfigurowalne ustawienia korektora (za pomocą aplikacji KEF Control)
- WiFi Dwuzakresowy 2,4 GHz / 5 GHz IEEE 802.11a / b / g / n
- Apple AirPlay 2 (początek 2019 r.)
- Spotify Connect (listopad 2018)
- Bluetooth 4.2 z Qualcomm aptX
- Wejście cyfrowe (TOSLINK)
- 3,5 mm wejście pomocnicze AUX
- Zgodny z DLNA
- Roon ready 
- Wyjście subwoofera
- Dedykowane aplikacje dla iOS i Androida
- Przetwornik Uni-Q
  HF: kopuła aluminiowa 19 mm (0,75 cala)
  LF / MF: Stożek magnezowo-aluminiowy o grubości 115 mm (4,5 cala)
- Zakres częstotliwości (-6 dB)
  Zmierzone przy 85 dB / 1m
  49Hz - 47kHz (Większe wzmocnienie basów)
  52 Hz - 47 kHz (Standard)
  55 Hz - 47 kHz (mniejsze wzmocnienie basów)
- Wymiary (H X W X D) 240 x 155 x 180 mm 
- Waga 3.6kg (7.9lbs)

Marka: Kef