Nordost Odin 2 Interkonekt XLR

 • Producent: Nordost
 • Kod producenta: *2OD0.6MR
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • szt.
 • 93 449,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

ODIN / ODIN 2 SUPREME KABLE REFERENCYJNE

Linia kabli Supreme Reference firmy Nordost jest kulminacją ponad dwóch dekad badań i rozwoju, osiągnięć i jeszcze dalszych postępów w branży hi-fi. Oryginalne kable Odin na nowo zdefiniowały reprodukcję dźwięku, wykorzystując najbardziej postępowe techniki naukowe swoich czasów, naprawdę odtwarzając muzykę jako formę sztuki, jaką ma być. Odin 2 przekracza granice dźwiękowe wyznaczone przez swojego poprzednika, aby osiągnąć efekt, o którym nigdy wcześniej nie sądzono, że jest możliwy. Największe osiągnięcie Nordost i szczyt projektu okablowania pozwala zniknąć systemom dźwiękowym, pozostawiając słuchaczom każdy aspekt występu na żywo, aby pojawił się na swoim miejscu. Obie rodziny z naszej serii Supreme Reference Cable wzmocnią wysokiej klasy systemy dźwiękowe na nowy poziom i pozwolą słuchaczom w końcu cieszyć się nieosiągalnym dźwiękiem, którego szukali.

ODIN 2 SUPREME KABLE REFERENCYJNE

Od prawie ćwierć wieku Nordost wyznacza standardy w dziedzinie dźwięku hi-fi dzięki swoim znakomitym kablom audio. Po raz pierwszy uznany za przełomowy projekt płaskich kabli głośnikowych, Nordost został później doceniony za rewolucyjną serię Valhalla, która utrzymywała swój status audiofilskiego odniesienia przez ponad dekadę, tylko po to, by zaszokować branżę i ponownie prześcignąć Odina.

Od 2008 roku Odyn uosabia idola, na cześć którego został nazwany. Odin, Supreme Reference Range firmy Nordost, został zaprojektowany w celu ułatwienia doskonałej reprodukcji dźwięku. Korzystając z najnowocześniejszej technologii swoich czasów, Nordost odniósł sukces, a przynajmniej tak myśleli. Jednak w ciągu ostatnich sześciu lat nie tylko rozwinęła się technologia, ale także standardy firmy Nordost.

Dziś, po latach szeroko zakrojonych badań i rozwoju, wielkiej pomysłowości i szerokim zastosowaniu wiedzy branżowej, Nordost może z całą stanowczością stwierdzić, że Odin 2 jest szczytem projektowania kabli. Uwolnienie każdego aspektu występu na żywo - delikatnych niuansów, huczących crescendo, natychmiastowej reakcji staccato, a nawet precyzji w przestrzeni i synchronizacji między nutami - kable Odin 2 są niezrównane. Trzeba usłyszeć taki występ, aby uwierzyć. Odin 2 nie tylko wyznacza standardy; zdmuchuje standardy.

POŁĄCZENIA ANALOGOWE ODIN 2

Interkonekty analogowe Odin 2 zapewniają najlepszy interfejs dostępny w branży hi-fi. Interkonekty Nordost Supreme Reference składają się z dziesięciu posrebrzanych przewodników 23 AWG 99,999999% OFC, z których każdy wykorzystuje opatentowaną technologię Dual Mono-Filament i precyzyjne techniki wytłaczania FEP. Te wymagające procesy w połączeniu z unikalnym układem geometrycznym zapewniają nieskrępowaną transmisję sygnału z niesamowitą prędkością.

Filozofia projektowania firmy Nordost nie kończy się na samym kablu; jego innowacyjna technologia obejmuje złącza. Odin 2 phono i zbalansowane interkonekty korzystają z ich specjalnie zbudowanych złączy HOLO: PLUG®. Konstrukcja HOLO: PLUG® z podwójnym pierścieniem o niskiej masie ułatwia „asymetrycznie zbalansowane” kable, a pozłacane kołki z litego mosiądzu zmniejszają wibracje, prądy wirowe i szkodliwe elementy nieprzewodzące, gdy są połączone z innymi elementami. Połączenie tych aspektów zapewnia bezprecedensową rozdzielczość i płynny transfer informacji, dzięki czemu uchwycony zostaje każdy niuans muzycznych szczegółów.

 

 • Izolacja: Wytłaczany fluorowany fluorowany etylenopropylen (FEP) o wysokiej czystości klasy 1.003
 • Konstrukcja: Mechanicznie dostrojony odstęp, długość i podwójny monofilament, konstrukcja TSC
 • Przewodniki: 10 x 23 AWG
 • Materiał: posrebrzany 99,999999% litego rdzenia OFC
 • Pojemność: 18,5 pF / ft
 • Indukcyjność: 0,05 μH / ft
 • Całkowite pokrycie tarczy: 100% Indywidualnie ekranowane całkowite pokrycie
 • Prędkość propagacji: 90%
 • Zakończenie: HOLO: pozłacane XLR PLUG®

Marka: Nordost
Rodzaj: 2XLR-2XLR