Fyne Audio F501 Black Oak - Cena za 1 sztukę - Raty 0% - Specjalne rabaty

 • Producent: Fyne Audio
 • Dostępność: Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o czas realizacji. Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o czas realizacji.
 • szt.
 • 2 499,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Głośniki podłogowe. Cena za 1 sztukę.

POZNAJ SERIĘ F500

Seria F500 to nasze najwyższej jakości głośniki zbudowane w oparciu o innowacyjną jednostkę napędową źródła punktowego Fyne Audio IsoFlare. Dyrektor techniczny, dr Paul Mills, i nasz zespół techniczny mają wieloletnie doświadczenie w technologii sterowników punktowych i udoskonalili tę koncepcję, korzystając z najnowszych materiałów i najnowocześniejszych procesów inżynieryjnych. Seria F500 wykorzystuje wszystkie zalety technologii IsoFlare i innowacyjnego systemu przenoszenia basów Fyne, aby zapewnić optymalną wydajność w pomieszczeniu zarówno dla muzyki stereo, jak i kina domowego.

Seria F500 wykorzystuje sztywną obudowę z MDF, owiniętą okazałymi fornirami z prawdziwego drewna lub połyskiem fortepianu na bogatej bazie farby. Modele podłogowe korzystają z cokołu MDF z górnymi regulowanymi kolcami dla łatwego poziomowania, dla dodatkowej stabilności i dalszej kontroli nad godną pozazdroszczenia wydajnością basów F500. Standardowe modele serii F500 są dostępne w wyborze forniru z prawdziwego drewna Dark Oak lub Black Oak, Piano Gloss Black i Piano Gloss White.

Wykorzystując technologię spływu z serii F700, modele produkcji specjalnej (SP) są ręcznie budowane i wykańczane w brytyjskiej fabryce Fyne. Modele SP posiadają zmodernizowane przetworniki i zwrotnice, wewnętrzne okablowanie Van den Hul, ulepszony panel połączeniowy z zaciskiem uziemiającym i charakterystyczny aluminiowy cokół Fyne oraz system portów basowych BassTrax. We wszystkich modelach SP, obok Piano Gloss Back i Piano Gloss White, dostępna jest specjalna opcja forniru z prawdziwego drewna orzechowego w połysku.

SYSTEM PORTÓW BASSTRAXTM

Modele regałowe i podłogowe wykorzystują wewnętrzny system otworów skierowanych w dół. Pod portem, profilowany dyfuzor Tractrix (zgłoszony do opatentowania) przekształca energię zwykłego portu fal w sferyczny przód fali 360 stopni, równomiernie integrując energię w pomieszczeniu. Ta sprytna konstrukcja sprawia, że ​​głośnik jest mniej krytyczny dla ustawienia pomieszczenia.

KRZYŻOWANIE

Niskostratne, laminowane cewki indukcyjne z rdzeniem i audiofilskie kondensatory polipropylenowe są używane wyłącznie w zwrotnicach serii F500. Rezultatem jest wyjątkowo czysta ścieżka sygnału i bardzo niskie straty zwrotnicy, zapewniające najlepszą rozdzielczość szczegółową i komunikację muzyczną.

KINO DOMOWE

Seria F500 robi wrażenie zarówno w przypadku filmów, jak i muzyki. Technologia przetworników Fyne Audio jest idealna do wyartykułowania najdrobniejszych szczegółów filmu z najwyższą dokładnością. Wysoka wydajność i duża moc sprawiają, że seria F500 zapewnia niesamowicie dynamiczną i realistyczną wydajność, niezależnie od tego, czy słuchasz DTS Master Audio, czy Dolby True HD.

Fyne Audio F501

Wielokrotnie nagradzany model F501 jest mniejszym z dwóch głośników podłogowych z serii F500, ale jest w stanie zapewnić niski bas i swobodną dynamikę z kompaktowej, niewielkiej obudowy. Wprowadzając dodatkową skalę i moc do wyrazistości i artykulacji charakterystycznej dla serii F500, opatentowanemu sterownikowi IsoFlareTM 150 mm (6 ″) towarzyszy dopasowany przetwornik basowy 150 mm (6 ″). Sterownik IsoFlareTM zapewnia izotropowe promieniowanie energii ze stałą kierunkowością źródła punktowego, zapewniając doskonałe obrazowanie stereo, nawet poza osią. Idealny do małych i średnich pomieszczeń, F501 jest dostarczany z dedykowanym cokołem zawierającym nasz system dyfuzorów BassTraxTM Tractrix, który równomiernie integruje energię basów w pomieszczeniu

Luksusowo wykończona szafka w nowoczesnym stylu jest dostępna w fornirze z prawdziwego drewna w kolorze ciemnego dębu lub czarnego dębu oraz w kolorze czarnym lub białym z połyskiem fortepianowym. Podnosząc estetykę, ma delikatnie zakrzywioną przednią i tylną przegrodę, co dodatkowo poprawia parametry akustyczne, zmniejszając efekty zabarwienia. F501 to idealny wybór do kina domowego klasy premium lub aplikacji Hi-Fi.

 

 • Konstrukcja: 2 ½ way, downwards firing port, with BassTraxTM Tractrix diffuser. Twin cavity coupled reflex
 • Zalecana moc wzmacniacza (Watt RMS): 35 - 150
 • Moc ciągła (Watt RMS): 75
 • Skuteczność (2.83 Volt @ 1m): 90dB
 • Impedancja: 8 Ohm
 • Pasmo przenoszenia (-6dB typical in room): 36Hz - 34kHz
 • Głośnik średniotonowy: 25mm titanium ome compression tweeter 1 x 150mm multi-paper bass
 • Gł. niskotonowy: 1 x 150mm IsoFlareTM, multi-fibre bass
 • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 250Hz & 1.7kHz
 • Typ zwrotnicy: 2nd order low pass, 1st order high pass
 • Wymiary (S x W x G): 200 x 984 x 320 mm
 • Waga: 18,90 kg

Marka: Fyne Audio
Kolor (odcień): Czarny