Denon PMA-800NE Black - Raty 0% - Specjalne rabaty - Instal Audio Konin

 • Producent: Denon
 • Dostępność: Dostawa wkrótce Dostawa wkrótce
 • szt.
 • 2 399,00 zł / szt.
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

Zintegrowany wzmacniacz Denon PMA-800NE ustanawia nowe standardy najwyższej jakości dźwięku dzięki wejściom cyfrowym i wbudowanej sekcji gramofonowej Phono. Od głębokiego basu po szczegółowe wysokie tony, słuchaj ulubionej muzyki w wysokiej rozdzielczości wykorzystując precyzyjny konwerter cyfrowo analogowy 192 kHz / 24 bit. Przy mocy 85 W (4 Ohm) na kanał, wzmacniacz PMA-800NE zapewnia wystarczającą moc do napędzania głośników by uzyskać optymalny dźwięk. Podłącz swoje ulubione komponenty audio do wzmacniacza PMA-800NE za pomocą trzech wejść cyfrowych optycznych oraz jednego koncentrycznego. Zintegrowany wzmacniacz PMA-800NE, zasilany tranzystorami mocy Denon Advanced High Current (AHC), zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, który łączy wysoką moc z subtelnymi, muzycznymi detalami.

Wzmacniacz zintegrowany o mocy 85 W na kanał

Zasil swoje głośniki zintegrowanym wzmacniaczem Denon PMA-800NE. Model PMA-800NE został zaprojektowany z wykorzystaniem znakomitej technologii wzmocnienia Denon dzięki czemu dostarcza moc 85 W mocy na kanał przy 4 omach. Ten zintegrowany wzmacniacz zapewnia kompatybilność z najszerszą gamą typów głośników o różnych impedancjach zapewniając pełną stabilność operacyjną.

Zbudowany ze starannie dobranych komponentów

Opierając się na ponad 100 letnim doświadczeniu w projektowaniu wysokiej jakości komponentów audio, zaufaj, że Twój odtwarzacz Denon przeszedł rygorystyczne testy. Ogólna estetyka, jakość brzmienia oraz integralność konstrukcji odtwarzacza PMA-800NE oraz jego komponentów Hi-Fi zapewnia trwałość przez wiele lat.

Tryb analogowy

Tryb analogowy pozwala modelowi PMA-800NE działać jako wzmacniacz czysto analogowy, wyłączając koaksjalne oraz optyczne wejścia cyfrowe podczas słuchania źródła analogowego. Włącz tryb analogowy, aby wyłączyć dedykowane zasilanie cyfrowych źródeł i zatrzymać działanie cyfrowego obwodu wejściowego, unikając negatywnego wpływu wysokich częstotliwości na analogową sekcję wzmacniacza PMA-800NE. Ciesz się ulubionymi źródłami analogowymi z niezakłóconą klarownością oraz szczegółową reprodukcją dźwięku.

Sekcja gramofonowa Phono MM oraz MC

Zintegrowany wzmacniacz PMA-800NE został wyposażony w zaawansowaną sekcję Phono, która obsługuje sygnał wejściowy z wkładek gramofonowych MM i MC. Ta sekcja Phono oferuje wysoki poziom wzmocnienia, w przeciwieństwie do sekcji gramofonowych we wzmacniaczach innych producentów, które mogą negatywnie wpływać na jakość dźwięku. Prosta, nieskomplikowana konstrukcja sekcji Phono wzmacniacza PMA-800NE znacznie poprawia brzmienie płyt winylowych.

Odporna na wibracje konstrukcja zapewniająca doskonały dźwięk

Konstrukcja odporna na wibracje redukuje niepożądane zakłócenia dźwięku powstałe w sekcji wzmacniacza, dzięki czemu jakość dźwięku spełnia surowe normy Denon. Transformator mocy - który jest największym źródłem wibracji wśród elementów wzmacniacza - wyposażony został w płytę stalową o grubości 1,6 mm, która tłumi drgania wytwarzane przez transformator, a także drgania zewnętrzne zakłócające pracę transformatora. Bezpośrednie podtrzymywanie transformatora za pomocą stalowej płyty zmniejsza drgania przenoszone na podwozie, czego skutkiem jest nieskazitelny dźwięk.

Optyczne oraz koaksjalne wejścia cyfrowe

Wzmacniacz zintegrowany PMA-800NE wyposażony został w trzy wejścia optyczne i jedno wejście koncentryczne, które obsługują sygnały PCM do 192 kHz / 24 bit. Te cyfrowe wejścia pomagają poprawić jakość dźwięku telewizorów, odtwarzaczy Blu-ray, odtwarzaczy multimedialnych i innych urządzeń cyfrowych. Używaj ich również do przesyłania dźwięku o wysokiej rozdzielczości z komputera.

Transformator główny z indywidualnym uzwojeniem

Aby wyeliminować zakłócenia i zachować nieskazitelną jakość dźwięku, główny transformator mocy wzmacniacza PMA-800NE wyposażony został w oddzielne uzwojenia dla obwodów audio i obwodów sterujących. Zintegrowany mikroprocesor jest wyposażony w tryb zatrzymania, co zapewnia jeszcze lepszą jakość dźwięku podczas odsłuchu.

Mikroprocesor z trybem zatrzymania

Mikroprocesor wzmacniacza PMA-800NE oferuje tryb zatrzymania, który automatycznie przerywa wszystkie operacje mikroprocesora, gdy nie jest on potrzebny do odtwarzania. Poprzez zatrzymanie oscylacji zegara mikroprocesora podczas tych chwil odsłuchowych, sygnał audio jest chroniony przed zewnętrznymi zakłóceniami, przez co poprawia się jakość dźwięku.

Konstrukcja Signal Level Divided Construction (S.L.D.C.)

Konstrukcja Signal Level Divided Construction (SLDC) opracowana przez firmę Denon jest wykorzystywana w obwodzie audio, aby zapewnić, że delikatne sygnały muzyczne są wiernie wzmacniane i bezproblemowo przesyłane do głośników. Ciesz się doskonałą jakością dźwięku przy każdym odsłuchu.

100+ lat innowacyjności w technologiach audio

Założona w 1910 roku, firma Denon może pochwalić się bogatym doświadczeniem w dziedzinie technologii audio - od pierwszego w Japonii producenta elektroniki audio, po produkcję pierwszych na świecie komercyjnych płyt CD. Ta ukierunkowana inwestycja w rozwój i badania nad dźwiękiem zapewnia dostęp do najnowszych technologii oraz najwyższej jakości przy każdym odsłuchu.

 • Kanały: 2
 • Moc: 8 Ω 50 W /​ kanał
 • Moc: 4 Ω 85 W / ​kanał
 • Złącza audio:
  4 x stereo Line In (RCA)
  1 x Phono In (RCA)
  4 x cyfrowy Audio Out (1 x koncentryczny)
  3 x optyczny
  1 x Tape Out (RCA)
  1 x słuchawki (6.35 mm)
 • Zużycie prądu: 0.3 W (czuwanie)
 • Wymiary: (SxWxG) 434 x 122 x 307 mm
 • Waga: 7.50 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Denon objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

Marka: Denon
Kolor (odcień): Czarny
Dodatkowe funkcje: Wejście Phono
Wejścia cyfrowe: Coaxialne, Optyczne