Cambridge Audio StreamMagic - Aplikacja

14-05-2020

StreamMagic

Po prostu naciśnij play.

TWOJA MUZYKA. TAK, JAK LUBISZ.

Skonfiguruj swój odtwarzacz sieciowy firmy Cambridge Audio tak jak chcesz: zmień nazwę urządzenia, ustaw limity głośności, zmień tryb czuwania i wiele więcej.

PRODUKT SKROJONY NA MIARĘ.

Zakładka StreamMagic Hub zapamiętuje funkcje, których używasz najczęściej i oferuje spersonalizowane skróty w zależności od sposobu, w jaki korzystasz ze swojego Sieciowego Odtwarzacza Audio.

MASZ KONTROLĘ.

Niezależnie od tego, czy posiadasz jeden, czy więcej sieciowych odtwarzaczy firmy Cambridge Audio, aplikacja StreamMagic z łatwością obsłuży wiele urządzeń. Zmieniaj głośność i wybieraj źródła odtwarzacza w całym swoim domu.

TWOJA MUZYKA. NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI.

Łatwy dostęp do wszystkich ulubionych utworów muzycznych, w tym poprzez Spotify, Tidal, Qobuz, radio internetowe, a także z plików przechowywanych na nośnikach USB lub zewnętrznych dyskach sieciowych.

RADIO PRZEZ INTERNET.

Od stacji w Swojej okolicy do stacji na drugim końcu świata - funkcja wyszukiwania i zapisywania sprawia, że odnalezienie i odtwarzanie ulubionych programów i gatunków jest szybkie i proste.

PRZEZ MIŁOŚNIKÓW MUZYCZNYCH, DLA MIŁOŚNIKÓW MUZYCZNYCH.

Zaprojektowany przez nasz utalentowany zespół, w naszej siedzibie w Londynie, od samego początku zbudowaliśmy moduł StreamMagic. Moduł StreamMagic znajduje się w sercu wielokrotnie nagradzanych Network Audio Streamerów firmy Cambridge Audio od 2011 roku. Niezależnie od tego, czy słuchasz z serwisów muzycznych, czy wysyłasz utwory z urządzeń mobilnych za pomocą Airplay ™ lub wbudowanego Chromecasta ™, czy po prostu przeglądasz Dysk NAS od MP3 do DSD, StreamMagic zapewni ci wszystko.

Obsługiwane usługi strumieniowania:

Qobuz, Spotify, Tidal, Roon Rady

Aplikacja dostępna dla:

      

EDGE NQ 851N CXN V2 Series 2

 

KOMPATYBILNOŚĆ USŁUG

Zapoznaj się z poniższym wykresem, aby dowiedzieć się, które usługi są obsługiwane przez nasze produkty sieciowe.

  EDGE NQ CXN V2 851N CXN CXR120/200 StreamMagic 6 v2
Internet Radio
Spotify
AirPlay      
AirPlay 2        
Tidal  
Chromecast        
Qobuz      
Roon Ready      
Roon tested