AudioVector QR1 White Silk

 • Producent: AudioVector
 • Dostępność: Jest. Wysyłka 24h Jest. Wysyłka 24h
  Czas realizacji: 1-3 dni
 • szt.
 • 2 495,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Wysokiej jakości głośniki typu monitor. Cena za 1 sztukę.

QR SERIES

Celem projektowym serii QR było zaoferowanie najbardziej zaawansowanej technologii w doskonale wykończonym kompaktowym opakowaniu. Dźwięk jest duży, odważny, przyjemny i szczegółowy - doskonały do każdego rodzaju muzyki. Głośnik regałowy QR 1 ładnie pasuje do lub na najpopularniejszych systemach półek. QR 3 wygląda na kompaktowy i pasuje do każdego środowiska domowego. Perfekcyjnie szczegółowa i słodka góra obiecuje niekończące się godziny muzycznej radości, a mocny i dynamiczny bas sprawi, że każde nagranie będzie brzmiało najlepiej. Głośnik centralny QR C idealnie pasuje do swojego rodzeństwa, a dodatkowo, wraz z potężnym QR Sub i QR Wall (które działają w trybie bezpośrednim lub rozproszonym), jesteśmy dumni z posiadania bardzo kompetentnego pełnego systemu kina domowego.

QR1

Jako głośnik wysokotonowy zastosowano - doskonale znany z innych konstrukcji Audiovector - przetwornik AMT. W serii QR jego membranę pokryto złotem, a panel czołowy wykonano z jednego kawałka anodyzowanego, szczotkowanego aluminium. Ochronna siatka S-STOP działa jak typowy filtr, znany z profesjonalnych zastosowań studyjnych.

Nowa konstrukcja membrany to wynik dalszych prac zespołu Audiovector nad rozwojem materiałów stosowanych w przetwornikach serii SR i R. Nowa konstrukcja ma zapewnić niedostępne dla innych rozwiązań: ciepłe brzmienie, minimum zniekształceń oraz precyzję, muzykalność i detaliczność. W rezultacie uzyskano kanapkową, 3-warstwową membranę, której materiały łączą sztywność z charakterystycznym dla bardziej miękkich struktur - tłumieniem.

Inspiracją dla zamontowanego z przodu przetwornika wysokotonowego filtra były studyjne rozwiązania typu POP-UP. Jego gęsta struktura pozwala zapanować nad szkodliwymi sybilantami. Rozwiązanie takie znacząco zwiększa detaliczność przekazu.

Najważniejsze cechy:

 • THE GOLD LEAF AIR MOTION TWEETER - Płyta czołowa jest wykonana z jednego kawałka aluminium klasy lotniczej. Został precyzyjnie obrobiony, piaskowany, szczotkowany, a następnie anodowany w pięknym kolorze Tungsten Titanium Grey. Posiada siatkę dyspersyjną pokrytą różowym złotem, która działa jak filtr S-Stop.
 • S-STOP FILTER - Zainspirowani filtrami POP stosowanymi w profesjonalnym przemyśle nagraniowym, zaprojektowaliśmy siatkę dyspersyjną przed głośnikiem wysokotonowym, który działa również jako filtr S-STOP, kontrolujący sybilanty. Muzyka nigdy nie brzmiała bardziej szczegółowo, z głośników tej klasy.
 • PURE PISTON DUAL MAGNET BASS DRIVER - Ta nowa jednostka napędowa Audiovector może pracować jak idealny tłok w kilku oktawach pasma częstotliwości bez zniekształceń zwykle występujących w jednostkach napędowych z aluminium / diamentu. Oznacza to, że muzyka brzmi ciepło, precyzyjnie i szczegółowo, a jednocześnie dynamicznie i muzycznie.
 • NEW MEMBRANE TECHNOLOGY - Bazując na naszym doświadczeniu ze sztywnymi lekkimi i dźwiękoszczelnymi membranami w głośnikach serii SR i R, opracowaliśmy nową membranę warstwową, która łączy w sobie wytrzymałość aluminium klasy Aero Space z doskonałymi właściwościami tłumiącymi miękkich materiałów. Rezultatem jest 3-warstwowa membrana warstwowa bez własnego dźwięku i bardzo niskie zniekształcenie, ponieważ działa ona jak czysty tłok do i powyżej zakresu roboczego.

Frequency response: 45 - 45 kHz
Gold Leaf upper limit: 105 kHz
Treble system: Gold Leaf AMT with S-stop
Bass drivers: 6” Pure Piston technology
Bass system: Q-port bass reflex
Cross-over frequency: 3 kHz
Sensitivity, 2.83 V, 1 metre: 87 dB
Power handling (music): 150 W
Amplifier power: -
Impedance: 4 Ohms
Dimensions (H x W x D): 325 x 190 x 232 mm
Net weight per piece: 6.2 kilos

Promocja ONLINE.
Kod rabatowy: RABAT15

Marka: AudioVector
Kolor (odcień): Biały